TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | starší dorost

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / starší dorost / články / 22.kolo II.ligy STD: ELP Jablonec - Sokol Bělá 35:37 ( 16:20 )

téma: starší dorost | autor: Švícko | datum: středa 18.4.2018 | zobrazeno: 248x

22.kolo II.ligy STD: ELP Jablonec - Sokol Bělá 35:37 ( 16:20 )


Ve 22.kole II.ligy STD jsem hráli v Jablonci nad Nisou. Domácí jsou na chvostu tabulky bez zisku bodu, v podzimním utkání jsme doma zvítězili 37:25 . Chtěli jsme získat v Jablonci 2 body jako doposud všichni naši soupeři a navázat na dobrý výkon z Ledče. Po třítýdenní pauze jsem z různých důvodu nemohl počítat s hostujícími hráči, na marodce byl Šídlo a do 28.4. nebude k dispozici Brisuda. Naopak se po operaci ruky vrátil do sestavy Humpola, který je stále ještě v rehabilitaci, ale v útoku už ho téměř nic neomezuje. Druhý brankář Coufal šel do útoku a prvně s námi nastoupil Šturma, který se postupně adaptuje z národní házené. Piešťanský se přesunul do pivota, Humpola chodil v obraně na křídlo.

 

V úvodních minutách se nám povedlo mírně odskočit na 4:7 v 8.minutě, tento náskok se nám dařilo držet až do 45.minuty. Od začátku nefungovaly obrany a nějak extra se nedařilo ani brankářům obou týmů. Obě družstva se snažila hrát rychle a bez přípavy střílet. Díky špatným obranám skóre rychle narůstalo. Jablonec točil široký kádr, my jsme to táhli v základní sestavě. Piešťanský rozbíhal rychlý útok, na postavenou obranu byl k neudržení Humpola. Bohužel jsme dostávali laciné góly z křídel a nedařilo se nám vytvořit bezpečný náskok. Od 38.minuty dostal Humpola osobního strážce a Jablonec během deseti minut srovnal na 29:29 ve 48.minutě. I přes velká okna v domácí obraně kluci nechtěli chodit do soubojů za cenu inkasovaných ran a stříleli z nepřipravených pozic. Loukotka se prohodil s Piešťanským, Adam to na spojce dokázal urvat na sílu 1 na 1 a v 52.minutě zvyšoval na 30:32. Lukáš měl v závěru nezvykle dlouhou sérii více než deseti střel bez zákroku a drama to bylo až do poslední minuty. Domácí udělali v závěru několik technických chyb, které dokázali Humpola s Piešťanským potrestat góly z rychlého útoku a výhru jsme nakonec se štěstím uhájili.

 

Vítězství nepřeceňuji, takhle špatný výkon v obraně, jako jsme předvedli my, jsem ve II.lize staršího dorostu ještě neviděl. Citelně nám v obraně chyběly "hradby" Brisuda s Vaňkem, v útoku naštěstí předvedl mimořádný výkon Humpola, který vstřelil 20 gólů. Minimálně 25 sprintů do rychlého protiútoku naběhal Piešťanský, který jediný snesl přísnější měřítko v obraně, ale sám na vše nestačil. V závěru se hráči zmáčkli, nechali na hřišti zbytek sil a urvali 2 body. Jablonec v závěrečné patnáctiminutovce vycítil velkou šanci na první body a chybělo opravdu málo.

 

Podrobnosti z utkání najdete ZDE.

 

S dopravou mi pomohl Luděk Bernard, děkuji pěkně.

 

Další utkání II.ligy hrajeme 21.4. doma s Náchodem.


aktuální výsledky

žádné utkání nenalezeno

příští utkání

22.9.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

1.kolo

15:00

TJ JM Praha Chodov

Chodov

2LZČ

29.9.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

2.kolo

17:00

BHS Starý Plzenec

Plzenec

2LZČ

7.10.

TJ Sokol Praha Vršovice

Sokol Vršovice

3.kolo

13:30

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

2LZČ

oslavenci

1.9.

Drholcová Kateřina (26)

4.9.

Mika Jaroslav (27)

5.9.

Dohnal Martin (45)

6.9.

Kubiš Roman (18)

10.9.

Soukup Adam (17)

17.9.

Coufal Jakub (18)

17.9.

Kočí Josef (64)

18.9.

Šponiar František (28)

21.9.

Hentek Lukáš (39)

21.9.

Tyšer Vojtěch (24)

22.9.

Sommer Miloš (40)

23.9.

Kubíček David (35)

24.9.

Maršálek Dominik (20)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková