oddíl házené

Roubal Jiří

Zumrová Zuzana

neděle 20.5.2018 | autor: Sekretář

oddíl - Schůze házená - Music club sokolovna pondělí 21.5.2018 - od 18:30 hod. výbor TJ, 19:00 trenéři a vedoucí družstev.

pátek 18.5.2018 | autor: Švícko

muži - Sraz mužů na sobotní utkání s ČL je ve 14:00 v hale. Sestava: Bernard, Humpola, Renza, Smejkal, Stanev, Šulc, Hamšík, Myšák, Brisuda, Loukotka, Maršálek, Roubal, Švec.

středa 16.5.2018 | autor: IvanHrib

minižáci - Sobota 19.5.2018 Mistrovský turnaj mini Kolín. Sestava: Pecová, Měšťanová, Smékal, Flanderka, Loukotka, Holec Čech, Hríb, Ondráček. Odjezd v 7:00 od haly.

úterý 15.5.2018 | autor: Švícko

média - Novinka na rajčeti ! Turnaj mladšího žactva 13.5. v MB - www.hazenabela.rajce.idnes.cz Autor Jiří Šídlo. V případě zájmu o nahrání fotek všech našich družstev z jakýchkoliv akcí na rajče fotky pošlete na mail svecstanislav@seznam.cz . Předem díky.

sobota 12.5.2018 | autor: Švícko

starší dorost - Odjezdy STD v sobotu do Úval: 14:00 hala Bělá, 14:15 hala MB. Sestava: Brisuda, Sojka, Vaněk, Bernard, Coufal, Humpola, Loukotka, Piešťanský, Stanev, Sucharda, Šídlo, Vítek. Doprava auty: trenér, L.Bernard, T.Piešťanský.

pátek 11.5.2018 | autor: Roubik

mladší žáci - Sraz na nedělní turnaj mladších žáků je v 7:00 u haly.

pátek 11.5.2018 | autor: Roubik

mladší dorostenky - Odjezd na zítřejší zápas do Havlíčkova Brodu je ve 12:30 od haly.

pátek 11.5.2018 | autor: IvanHrib

přípravka - Mistrovský turnaj přípravky Náchod 13.5.2018 zrušen pro nedostatek přihlášených týmů.

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.