oddíl házené

Roubal Jiří

Zumrová Zuzana

pondělí 22.1.2018 | autor: Sekretář

oddíl - Schůze házená - Music club sokolovna středa 24.1. 2018 - od 19:00hod. výbor TJ, trenéři a vedoucí družstev.

čtvrtek 18.1.2018 | autor: Švícko

oddíl - Schůze výboru oddílu se koná v neděli od 10:00 v Sokolovně. Jedná se hlavně o organizační záležitosti ohledně sportovního plesu.

úterý 16.1.2018 | autor: IvanHrib

minižáci - V neděli 21.1.2018 se v Městské sportovní hale Bělá pod Bezdězem uskuteční první přípravný turnaj minižáků. Začátek v 9:00hod. Zveme všechny příznivce mládežnické házené.

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.