TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | starší dorost

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / starší dorost / články / 12.kolo II.ligy STD: TJ JM Chodov - Sokol Bělá 26:28 ( 15:15 )

téma: starší dorost | autor: Švícko | datum: úterý 26.2.2019 | zobrazeno: 254x

12.kolo II.ligy STD: TJ JM Chodov - Sokol Bělá 26:28 ( 15:15 )


Jarní část II.ligy STD jsme rozehráli v Praze s Chodovem. Podzimní utkání skončilo naším vítězstvím 37:33.

 

Před utkáním byla řada omluvenek. Chyběli Sojka z pracovních důvodů, Vaněk byl s Jičínem na Moravě, Kučera ležel s chřipkou v posteli, Heřmanovský se omlouval v sobotu večer cestou s Lovosicemi z Frýdku a Matěj Humpola měl lehčí zranění. Naopak s námi letos prvně nastoupil Jirka Šídlo a po dvouleté pauze natěšený Ondra Vacek. Druhý brankář Coufal nastoupil v útoku a zajišťoval klukům střídání. V případě potřeby byl připravený nastoupit i mezi tyče.

 

V úvodních minutách se nám povedlo odskočit na 3:5 v 7.minutě. Dohrání do pravého křídla úspěšně zakončoval Sucharda. Dále fungovala spolupráce spojek s pivotem Brisudou, Mikuláš svoje šance bez přešlapu proměňoval. V 17.minutě zvyšoval na 6:9 Humpola, který vyhrával minisouboje 1 na 1. Obranu mezi spojkami dobře z pivota řídil Brisuda. V závěru 1.poločasu jsme stříleli z nepřipravených pozic a domácí otočili z 12:14 ve 27.minutě na 15:14 v poslední minutě. V závěrečných vteřinách byl Chodov v útoku a Lukáš úspěšný zákrok okořenil gólem přes celé hřiště v čase 29:58, o poločase se šlo do kabin za stavu 15:15.

 

O pauze jsme si řekli pár slov k obraně, hlavně k odraženým míčům a do hráčů jsem „pumpoval“ sebevědomí, protože domácí byli hratelní. Očekávali jsme osobní obranu Humpoly, na to jsme se taky připravovali.

 

I do druhé půle jsme vstoupili dobře, po gólech Suchardy a Humpoly jsme si záhy vzali náskok zpět ( 16:19 ve 34. min. ). I s úzkym kádrem to hráče táhlo dopředu, dařilo se nám střídat tempo hry. Ve 47.minutě jsme za stavu 20:22 nedali tři trháky po sobě , čehož domácí využili a v 51.minutě srovnali na 22:22. Opět jsme odskočili na 23:25 v 55.minutě a až teď přišla osobní obrana Humpoly. Chodov potrestal naše dvě technické chyby a srovnal na 25:25 v 57.minutě. Poté se po faulech na Humpolu a Piešťanského na druhé straně hrálo 5 na 4, Sucharda proměnil dva náskoky z pravé spojky krásnou ránou na přetah a tím definitivně rozhodl o naší zasloužené výhře 26:28.

 

Radost mám z výkonů Šídla a Vacka, kteří se vrátili tak jak skončili. Jirka měl bilanci 3/2, přes Ondru v obraně cesta k zakončení nevede. Fungovala nám obrana 0+6, kde jsme jen několikrát pozdě přistoupili ke střelcům, ale na první zápas po zimní pauze to bylo chvalitebný. Bezchybně chytal Lukáš a výborný individuální výkon předvedl Humpola, který hrál většinu zápasu kolektivně. Takové výkony od těchto dvou očekávám. Hráči to zvládli v úzkém kádru i kondičně, rozložili jsme tři time – outy, postupný útok dokázali i tak proložit zakončením z 1.-2.vlny.   

 

Podrobnosti z utkání najdete ZDE.

 

Další utkání hrajeme 2.3. v Rokycanech se Starým Plzencem.

 

Za pomoc s dopravou děkuji Technickým službám a L.Bernardovi.

 

 

 

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

aktuální výsledky

18.5.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

33

2LZČ

TJ Jiskra Havlíčkův Brod

Havl. Brod

28

11.5.

TJ Sokol Úvaly

Úvaly

37

2LZČ

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

26

4.5.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

24

2LZČ

1. HC Pardubice

Pardubice

23

příští utkání

žádné utkání nenalezeno

oslavenci

1.5.

Husáková Vladimíra (22)

4.5.

Šídlo Jiří (19)

16.5.

Rejnartová Anna (31)

18.5.

Myšák Jan (24)

21.5.

Hradiský Lukáš (17)

21.5.

Šírek Jaroslav (27)

24.5.

Chvalná Martina (30)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synSPS servis a programování strojůTom Bohemia CrystalRadim Vaněk - klempířPRS9 Group s.r.o.Česká obec sokolskáStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková