oddíl házené | starší dorost

Sokol Bělá / starší dorost / články / 13.kolo II.ligy STD: St.Plzenec - Sokol Bělá 16:42 ( 7:23 )

téma: starší dorost | autor: Švícko | datum: úterý 5.3.2019 | zobrazeno: 151x

13.kolo II.ligy STD: St.Plzenec - Sokol Bělá 16:42 ( 7:23 )

Do Rokycan jsme v sobotu 2.3. odjížděli k utkání 13.kola II.ligy STD. Domácí jsou aktuálně na chvostu tabulky, my jsme chtěli potvrdit dobrý výkon z Chodova a prodloužit tak sérii vítězných utkání. V podzimní části jsme doma zvítězili 25:23, ale Plzenec nás hodně potrápil. Téma předzápasové přípravy bylo jasné - hlavy hráčů, nepodcenit soupeře ! Sestava byla silná, omluveni byli jen Vacek, M.Humpola a Vaněk.

O osudu utkání jsme rozhodli výborným vstupem do zápasu, v 19.minutě zvyšoval Piešťanský už na 5:14. U domácích vážně hrozil jen střelec Štengl, k osobní obraně jsme ale nepřistoupili. Velký prostor dostali né tolik vytěžovaní hráči, druhý poločas odchytal Kuba Coufal. Na všech byla vidět velká chuť. Kluci prodali kondici, 60% procent gólů jsme vsítili z 1., 2. vlny. Na postavenou obranu se spojky sehrávaly s pivoty a křídly, z čehož těžili hlavně Piešťanský, Šídlo a Brisuda.

Po delší době nastoupil k mistrovskému utkání Michal Sojka, kterého jsem potřeboval dostat do hry, Kubu Coufala chci udržet v zápasovém rytmu, protože brankář Lukáš Vítek bude v jarní části na dva venkovní zápasy chybět. Po nemoci nastoupil Jonáš Kučera, potřebuje ještě trochu „doplnit“ kondici. Máme dva hráče v podmínce, takže Piešťanský s Kučerou museli dohrát utkání bez červené karty, jinak následuje automaticky stopka. V utkání jsme si dali za cíl dostat max.20 gólů, tohle všechno se povedlo.  Dvouminutový trest za komentář výroku rozhodčího dostal Sucharda, sazba je od 3.kola jasná, na začátku tréninku 10x na šířku pod 42 sec., na konci tréninku 10x na šířku pod 45 sec., bez zátěže :o).

Hráči potvrdili dobrou formu a prezentovali se sebevědomým výkonem. Při vší úctě k soupeři výhru nepřeceňujeme, musíme zůstat nohama pevně na zemi a nepřestat pracovat v tréninku ! Souboj s vedoucím družstvem II.ligy v příštím kole ukáže, jak na tom opravdu jsme. Hosté z Vršovic jsou zatím venku stoprocentní, my doma ještě neztratili žádný bod, jedna série v sobotu určitě skončí. Podzimní utkání jsme ve Vršovicích prohráli 25:23, kdy nás zradila střelba, i v tomto utkání očekávám hlavně souboj našich střelců s brankářem soupeře. Přizpůsobíme tomu čtvrteční trénink a k utkání se sejdeme už v 15:40, předzápasová příprava bude tentokrát delší.

Podrobnosti z utkání najdete ZDE.

V dalším kole hostíme v sobotu 9.3. Sokol Vršovice, výhoz je tentokrát v 17:00 !

pátek 15.3.2019 | autor: Švícko

starší dorost - Odjezdy STD na neděli do Vršovic: Posádka Kučera, Piešťanský, Brisuda ve 12:15 od haly, jedeme do Břví pro Vítka . Zbytek 12:30 hala Bělá, 12:45 hala MB.

aktuální výsledky

Vacek Ondřej (19)

Havelková Klára (16)

Nováková Nikola (25)