TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | starší dorost

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / starší dorost / články / 13.kolo II.ligy STD: St.Plzenec - Sokol Bělá 16:42 ( 7:23 )

téma: starší dorost | autor: Švícko | datum: úterý 5.3.2019 | zobrazeno: 247x

13.kolo II.ligy STD: St.Plzenec - Sokol Bělá 16:42 ( 7:23 )


Do Rokycan jsme v sobotu 2.3. odjížděli k utkání 13.kola II.ligy STD. Domácí jsou aktuálně na chvostu tabulky, my jsme chtěli potvrdit dobrý výkon z Chodova a prodloužit tak sérii vítězných utkání. V podzimní části jsme doma zvítězili 25:23, ale Plzenec nás hodně potrápil. Téma předzápasové přípravy bylo jasné - hlavy hráčů, nepodcenit soupeře ! Sestava byla silná, omluveni byli jen Vacek, M.Humpola a Vaněk.

 

O osudu utkání jsme rozhodli výborným vstupem do zápasu, v 19.minutě zvyšoval Piešťanský už na 5:14. U domácích vážně hrozil jen střelec Štengl, k osobní obraně jsme ale nepřistoupili. Velký prostor dostali né tolik vytěžovaní hráči, druhý poločas odchytal Kuba Coufal. Na všech byla vidět velká chuť. Kluci prodali kondici, 60% procent gólů jsme vsítili z 1., 2. vlny. Na postavenou obranu se spojky sehrávaly s pivoty a křídly, z čehož těžili hlavně Piešťanský, Šídlo a Brisuda.

 

Po delší době nastoupil k mistrovskému utkání Michal Sojka, kterého jsem potřeboval dostat do hry, Kubu Coufala chci udržet v zápasovém rytmu, protože brankář Lukáš Vítek bude v jarní části na dva venkovní zápasy chybět. Po nemoci nastoupil Jonáš Kučera, potřebuje ještě trochu „doplnit“ kondici. Máme dva hráče v podmínce, takže Piešťanský s Kučerou museli dohrát utkání bez červené karty, jinak následuje automaticky stopka. V utkání jsme si dali za cíl dostat max.20 gólů, tohle všechno se povedlo.  Dvouminutový trest za komentář výroku rozhodčího dostal Sucharda, sazba je od 3.kola jasná, na začátku tréninku 10x na šířku pod 42 sec., na konci tréninku 10x na šířku pod 45 sec., bez zátěže :o).

 

Hráči potvrdili dobrou formu a prezentovali se sebevědomým výkonem. Při vší úctě k soupeři výhru nepřeceňujeme, musíme zůstat nohama pevně na zemi a nepřestat pracovat v tréninku ! Souboj s vedoucím družstvem II.ligy v příštím kole ukáže, jak na tom opravdu jsme. Hosté z Vršovic jsou zatím venku stoprocentní, my doma ještě neztratili žádný bod, jedna série v sobotu určitě skončí. Podzimní utkání jsme ve Vršovicích prohráli 25:23, kdy nás zradila střelba, i v tomto utkání očekávám hlavně souboj našich střelců s brankářem soupeře. Přizpůsobíme tomu čtvrteční trénink a k utkání se sejdeme už v 15:40, předzápasová příprava bude tentokrát delší.

 

Podrobnosti z utkání najdete ZDE.

 

V dalším kole hostíme v sobotu 9.3. Sokol Vršovice, výhoz je tentokrát v 17:00 !

 

 

 

 

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

aktuální výsledky

18.5.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

33

2LZČ

TJ Jiskra Havlíčkův Brod

Havl. Brod

28

11.5.

TJ Sokol Úvaly

Úvaly

37

2LZČ

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

26

4.5.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

24

2LZČ

1. HC Pardubice

Pardubice

23

příští utkání

žádné utkání nenalezeno

oslavenci

1.5.

Husáková Vladimíra (22)

4.5.

Šídlo Jiří (19)

16.5.

Rejnartová Anna (31)

18.5.

Myšák Jan (24)

21.5.

Hradiský Lukáš (17)

21.5.

Šírek Jaroslav (27)

24.5.

Chvalná Martina (30)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synSPS servis a programování strojůTom Bohemia CrystalRadim Vaněk - klempířPRS9 Group s.r.o.Česká obec sokolskáStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková