oddíl házené | starší dorost

Sokol Bělá / starší dorost / články / O víkendu začínají jarní odvety ligových soutěží

téma: starší dorost | autor: Švícko | datum: čtvrtek 21.2.2019 | zobrazeno: 162x

O víkendu začínají jarní odvety ligových soutěží

Logo CHF

O víkendu začínají jarní odvety ligových soutěží. Starší dorostenci rozehrají druhou polovinu soutěže dvěma venkovními zápasy. V neděli 24.2. hrají v Praze s Chodovem a další víkend v sobotu 2.3. ve St.Plzenci.

V sestavě došlo k minimálním změnám, s házenou skončil Stanev, do tréninkového procesu se postupně vrací Šídlo a jedinou zimní posilou je Ondra Vacek, který se k nám vrátil po dvouleté pauze na limitovaný přestup z AŠ Ml.Bol. Naopak za muže AŠ Ml.Boleslav bude hostovat Michal Sojka, který je papírově naším hráčem, ale v mužské kategorii se vrátí zpět do Mladé Boleslavi.

Zimní příprava proběhla v domácích podmínkách, věnovali jsme se hlavně rozvoji síly a rychlosti, herní činnosti jsme pilovali bez hostujících hráčů, kteří trénují v mateřských klubech. Zahráli jsme si přátelák s Mladou Boleslaví a dorostenci se zapojili i do domácího turnaje mužů.

V jarní části máme horší los, čeká nás většina zápasů na hřištích soupeřů, kde se nám v podzimní části moc nedařilo. Co se týče ambic, tak se nic nemění, chceme vybojovat medaili a udržet domácí neporazitelnost. Bude hodně záležet, jaká bude k dispozici na venkovní zápasy sestava, hned v úvodním jarním kole bude několik hráčů ze základu chybět. Bohužel se nepovedlo dát dohromady sestavu na velikonoční turnaj v Praze PHC 2019, kterého se letos v kategorii STD nezúčastníme. V druhé polovině soutěže budou dorostenci nastupovat i za družstvo mužů, do kterého se po sezóně všichni posunou. K tomu si řekneme víc až během jarní časti. Po posledním utkání nás čeká rozlučka se sezónou a s mládežnickými kategoriemi, pevně věřím, že to bude s medailí na krku :o).

Rozlosování jarní části II.ligy STD najdete ZDE.

Tímto srdečně zveme všechny příznivce na jarní odvety II.ligy STD, Bělá do toho !!

pátek 15.3.2019 | autor: Švícko

starší dorost - Odjezdy STD na neděli do Vršovic: Posádka Kučera, Piešťanský, Brisuda ve 12:15 od haly, jedeme do Břví pro Vítka . Zbytek 12:30 hala Bělá, 12:45 hala MB.

aktuální výsledky

Vacek Ondřej (19)

Havelková Klára (16)

Nováková Nikola (25)