TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | starší dorost

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / starší dorost / články / O víkendu začínají jarní odvety ligových soutěží

téma: starší dorost | autor: Švícko | datum: čtvrtek 21.2.2019 | zobrazeno: 242x

O víkendu začínají jarní odvety ligových soutěží

Logo CHF O víkendu začínají jarní odvety ligových soutěží. Starší dorostenci rozehrají druhou polovinu soutěže dvěma venkovními zápasy. V neděli 24.2. hrají v Praze s Chodovem a další víkend v sobotu 2.3. ve St.Plzenci. 


V sestavě došlo k minimálním změnám, s házenou skončil Stanev, do tréninkového procesu se postupně vrací Šídlo a jedinou zimní posilou je Ondra Vacek, který se k nám vrátil po dvouleté pauze na limitovaný přestup z AŠ Ml.Bol. Naopak za muže AŠ Ml.Boleslav bude hostovat Michal Sojka, který je papírově naším hráčem, ale v mužské kategorii se vrátí zpět do Mladé Boleslavi.


Zimní příprava proběhla v domácích podmínkách, věnovali jsme se hlavně rozvoji síly a rychlosti, herní činnosti jsme pilovali bez hostujících hráčů, kteří trénují v mateřských klubech. Zahráli jsme si přátelák s Mladou Boleslaví a dorostenci se zapojili i do domácího turnaje mužů.


V jarní části máme horší los, čeká nás většina zápasů na hřištích soupeřů, kde se nám v podzimní části moc nedařilo. Co se týče ambic, tak se nic nemění, chceme vybojovat medaili a udržet domácí neporazitelnost. Bude hodně záležet, jaká bude k dispozici na venkovní zápasy sestava, hned v úvodním jarním kole bude několik hráčů ze základu chybět. Bohužel se nepovedlo dát dohromady sestavu na velikonoční turnaj v Praze PHC 2019, kterého se letos v kategorii STD nezúčastníme. V druhé polovině soutěže budou dorostenci nastupovat i za družstvo mužů, do kterého se po sezóně všichni posunou. K tomu si řekneme víc až během jarní časti. Po posledním utkání nás čeká rozlučka se sezónou a s mládežnickými kategoriemi, pevně věřím, že to bude s medailí na krku :o).


Rozlosování jarní části II.ligy STD najdete ZDE.


Tímto srdečně zveme všechny příznivce na jarní odvety II.ligy STD, Bělá do toho !!


 


 

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

aktuální výsledky

18.5.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

33

2LZČ

TJ Jiskra Havlíčkův Brod

Havl. Brod

28

11.5.

TJ Sokol Úvaly

Úvaly

37

2LZČ

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

26

4.5.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

24

2LZČ

1. HC Pardubice

Pardubice

23

příští utkání

žádné utkání nenalezeno

oslavenci

1.5.

Husáková Vladimíra (22)

4.5.

Šídlo Jiří (19)

16.5.

Rejnartová Anna (31)

18.5.

Myšák Jan (24)

21.5.

Hradiský Lukáš (17)

21.5.

Šírek Jaroslav (27)

24.5.

Chvalná Martina (30)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synSPS servis a programování strojůTom Bohemia CrystalRadim Vaněk - klempířPRS9 Group s.r.o.Česká obec sokolskáStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková