oddíl házené | starší dorost

Sokol Bělá / starší dorost / články / O víkendu začínají jarní odvety ligových soutěží

téma: starší dorost | autor: Švícko | datum: čtvrtek 21.2.2019 | zobrazeno: 242x

O víkendu začínají jarní odvety ligových soutěží

Logo CHF

O víkendu začínají jarní odvety ligových soutěží. Starší dorostenci rozehrají druhou polovinu soutěže dvěma venkovními zápasy. V neděli 24.2. hrají v Praze s Chodovem a další víkend v sobotu 2.3. ve St.Plzenci.

V sestavě došlo k minimálním změnám, s házenou skončil Stanev, do tréninkového procesu se postupně vrací Šídlo a jedinou zimní posilou je Ondra Vacek, který se k nám vrátil po dvouleté pauze na limitovaný přestup z AŠ Ml.Bol. Naopak za muže AŠ Ml.Boleslav bude hostovat Michal Sojka, který je papírově naším hráčem, ale v mužské kategorii se vrátí zpět do Mladé Boleslavi.

Zimní příprava proběhla v domácích podmínkách, věnovali jsme se hlavně rozvoji síly a rychlosti, herní činnosti jsme pilovali bez hostujících hráčů, kteří trénují v mateřských klubech. Zahráli jsme si přátelák s Mladou Boleslaví a dorostenci se zapojili i do domácího turnaje mužů.

V jarní části máme horší los, čeká nás většina zápasů na hřištích soupeřů, kde se nám v podzimní části moc nedařilo. Co se týče ambic, tak se nic nemění, chceme vybojovat medaili a udržet domácí neporazitelnost. Bude hodně záležet, jaká bude k dispozici na venkovní zápasy sestava, hned v úvodním jarním kole bude několik hráčů ze základu chybět. Bohužel se nepovedlo dát dohromady sestavu na velikonoční turnaj v Praze PHC 2019, kterého se letos v kategorii STD nezúčastníme. V druhé polovině soutěže budou dorostenci nastupovat i za družstvo mužů, do kterého se po sezóně všichni posunou. K tomu si řekneme víc až během jarní časti. Po posledním utkání nás čeká rozlučka se sezónou a s mládežnickými kategoriemi, pevně věřím, že to bude s medailí na krku :o).

Rozlosování jarní části II.ligy STD najdete ZDE.

Tímto srdečně zveme všechny příznivce na jarní odvety II.ligy STD, Bělá do toho !!

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

aktuální výsledky

TJ Jiskra Havlíčkův Brod

Havl. Brod

TJ Sokol Úvaly