oddíl házené

rozměry hrací plochy: 40x20m
povrch: regupol
kapacita hlediště: 300 diváků
Hala je vybavena plným zázemím pro sportovce i rozhodčí (šatny, sprchy), občerstvovacími automaty při vstupu.

adresa:

Mělnická 238
294 21 Bělá pod Bezdězem

mapa:

venkovní hřiště při Základní škole v Bělé pod Bezdězem

informace:

rozměry hrací plochy: 40x20m
povrch: umělá tráva
kapacita hlediště: 50 diváků
Hřiště prošlo v roce 2016 rekonstrukcí. Bohužel zde není zázemí pro hráče ani rozhodčí, lze však využít zázemí nedaleké (cca 200m) tělocvičny.

adresa:

Elišky Krásnohorské
294 21 Bělá pod Bezdězem

mapa:

úterý 20.6.2017 | autor: Švícko

mladší dorost - Sestava MLD na sobotní přátelák v rámci oslav: Bernard, Brisuda, Coufal, Doležal, M.Humpola, J.Humpola, Piešťanský, Sojka, Stanev, Sucharda, Šídlo, Vacek, Vaněk, Vítek, Vokoun. Sraz ve 12:00 hod. v hale.

pondělí 19.6.2017 | autor: Deeska

oddíl - Schůze házená - Music club sokolovna pondělí 19.6. 2017 - od 19:00 hodin společně s trenéry a vedoucí družstev, poté výbor TJ.

čtvrtek 15.6.2017 | autor: IvanHrib

minižáci - V pátek 16.6.2017 v 7.30hod.sraz před halou. Odjezd na třídenní megaturnaj Liberec. Sobotní a nedělní odjezd bude upřesněn dle postupu ze skupin.

nábor dětí

Každé úterý a čtvrtek od 15:00 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.