oddíl házené

rozměry hrací plochy: 40x20m
povrch: regupol
kapacita hlediště: 300 diváků
Hala je vybavena plným zázemím pro sportovce i rozhodčí (šatny, sprchy), občerstvovacími automaty při vstupu.

adresa:

Mělnická 238
294 21 Bělá pod Bezdězem

mapa:

venkovní hřiště při Základní škole v Bělé pod Bezdězem

informace:

rozměry hrací plochy: 40x20m
povrch: umělá tráva
kapacita hlediště: 50 diváků
Hřiště prošlo v roce 2016 rekonstrukcí. Bohužel zde není zázemí pro hráče ani rozhodčí, lze však využít zázemí nedaleké (cca 200m) tělocvičny.

adresa:

Elišky Krásnohorské
294 21 Bělá pod Bezdězem

mapa:

neděle 11.11.2018 | autor: Sekretář

oddíl - Schůze TJ Sokol Bělá p.B. - házená Music club sokolovna - pondělí 12.11.2018 od 19.00 hodin společně s trenéry a vedoucí družstev.

pátek 2.11.2018 | autor: Hrubas

přípravka - Odjezd přípravky na turnaj do KH je v sobotu 3.11. v 7:00 hodin od sportovní haly v Bělé.
Sestava: Udatná, Jeřábková, Klímová, Hrdina, Tyrychtrová, Sůva, Netrvalová, Šilhová, Beran, Muller, Hrubá, Ballóková, Mazancová, Quoc Anh
Předpokládaný návrat v 15:00 hodin.

pátek 2.11.2018 | autor: Švícko

starší dorost - Sraz STD na utkání s Náchodem je ve 12:00. Muži sraz ve 14:00.

Každé pondělí od 15:15 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem a každou středu od 15:30 do 17:00 hodin v tělocvičně Základní školy v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.