oddíl házené

rozměry hrací plochy: 40x20m
povrch: regupol
kapacita hlediště: 300 diváků
Hala je vybavena plným zázemím pro sportovce i rozhodčí (šatny, sprchy), občerstvovacími automaty při vstupu.

adresa:

Mělnická 238
294 21 Bělá pod Bezdězem

mapa:

venkovní hřiště při Základní škole v Bělé pod Bezdězem

informace:

rozměry hrací plochy: 40x20m
povrch: umělá tráva
kapacita hlediště: 50 diváků
Hřiště prošlo v roce 2016 rekonstrukcí. Bohužel zde není zázemí pro hráče ani rozhodčí, lze však využít zázemí nedaleké (cca 200m) tělocvičny.

adresa:

Elišky Krásnohorské
294 21 Bělá pod Bezdězem

mapa:

čtvrtek 21.9.2017 | autor: Švícko

muži - Sestava mužů na sobotu se ŽB: Renza, Kubíček, Myšák, Macoun, Maršálek, Smejkal, Kočí, Švec, Šulc, Hamšík + STD. Sraz v 16:00 hod. v hale.

čtvrtek 21.9.2017 | autor: Švícko

starší dorost - Sestava STD na sobotu se SÚ: Coufal, Loukotka, Šídlo, Brisuda, Stanev, Bernard, Piešťanský, Humpola, Stach. Sraz ve 14:00 hod. v hale. Bohužel hned na začátku sezóny máme hodně hráčů na marodce.

neděle 17.9.2017 | autor: Švícko

starší dorost - Z důvodu velkého nezájmu jsou zrušeny páteční tréninky STD a mužů. Dále pokračujeme ÚT + ČT 18:00 - 19:30.

neděle 17.9.2017 | autor: Sekretář

oddíl - Schůze házená - Music club sokolovna pondělí 18.9. 2017 - od 19:00 hodin výbor TJ společně s trenéry a vedoucí družstev.

sobota 16.9.2017 | autor: Švícko

starší dorost - Odjezd STD na utkání s Chodovem je v neděli v 11:30 od haly. Sestava: Loukotka, Šídlo, Brisuda, Stanev, Coufal, Bernard, Piešťanský, Vítek. Bohužel máme dost zraněných hráčů.

čtvrtek 14.9.2017 | autor: Sekretář

muži - Zápas Interligy mužů v sobotu 16.9.2017 od 17:00 hodin je ODLOŽEN!!!!!

nábor dětí

Každé úterý a čtvrtek od 15:00 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.