oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / partneři a sponzoři

partneři a sponzoři našeho oddílu

Město Bělá pod Bezdězem

ATMOS - Jaroslav Cankař a syn

FS web

Tom Bohemia Crystal

Procházka-Tošovský - voda, topení, plyn

SPS servis a programování strojů

Petr Vrabec - dopravní služby

Hummel-kluby.cz

Česká obec sokolská

pivovar ROHOZEC

Středočeský krajský svaz házené

základní škola Bělá pod Bezdězem

JUDr. Jiří Cehák

Vladislav Peška - klempíř

Bc. Hana Dufková

Radim Vaněk - klempíř

MUDr. Milan Hesoun

MUDr. Martin Zelený

MUDr. Luboš Svoboda

MUDr. Eva Mišková

pondělí 22.1.2018 | autor: Sekretář

oddíl - Schůze házená - Music club sokolovna středa 24.1. 2018 - od 19:00hod. výbor TJ, trenéři a vedoucí družstev.

čtvrtek 18.1.2018 | autor: Švícko

oddíl - Schůze výboru oddílu se koná v neděli od 10:00 v Sokolovně. Jedná se hlavně o organizační záležitosti ohledně sportovního plesu.

úterý 16.1.2018 | autor: IvanHrib

minižáci - V neděli 21.1.2018 se v Městské sportovní hale Bělá pod Bezdězem uskuteční první přípravný turnaj minižáků. Začátek v 9:00hod. Zveme všechny příznivce mládežnické házené.

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.