oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / partneři a sponzoři

partneři a sponzoři našeho oddílu

Město Bělá pod Bezdězem

ATMOS - Jaroslav Cankař a syn

FS web

Tom Bohemia Crystal

Procházka-Tošovský - voda, topení, plyn

SPS servis a programování strojů

Petr Vrabec - dopravní služby

Hummel-kluby.cz

Česká obec sokolská

pivovar ROHOZEC

Středočeský krajský svaz házené

základní škola Bělá pod Bezdězem

JUDr. Jiří Cehák

Vladislav Peška - klempíř

Bc. Hana Dufková

Radim Vaněk - klempíř

MUDr. Milan Hesoun

MUDr. Martin Zelený

MUDr. Luboš Svoboda

MUDr. Eva Mišková

úterý 20.6.2017 | autor: Švícko

mladší dorost - Sestava MLD na sobotní přátelák v rámci oslav: Bernard, Brisuda, Coufal, Doležal, M.Humpola, J.Humpola, Piešťanský, Sojka, Stanev, Sucharda, Šídlo, Vacek, Vaněk, Vítek, Vokoun. Sraz ve 12:00 hod. v hale.

pondělí 19.6.2017 | autor: Deeska

oddíl - Schůze házená - Music club sokolovna pondělí 19.6. 2017 - od 19:00 hodin společně s trenéry a vedoucí družstev, poté výbor TJ.

čtvrtek 15.6.2017 | autor: IvanHrib

minižáci - V pátek 16.6.2017 v 7.30hod.sraz před halou. Odjezd na třídenní megaturnaj Liberec. Sobotní a nedělní odjezd bude upřesněn dle postupu ze skupin.

nábor dětí

Každé úterý a čtvrtek od 15:00 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.