oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / partneři a sponzoři

partneři a sponzoři našeho oddílu

Město Bělá pod Bezdězem

ATMOS - Jaroslav Cankař a syn

FS web

Tom Bohemia Crystal

Procházka-Tošovský - voda, topení, plyn

SPS servis a programování strojů

Petr Vrabec - dopravní služby

Hummel-kluby.cz

Česká obec sokolská

pivovar ROHOZEC

Středočeský krajský svaz házené

základní škola Bělá pod Bezdězem

JUDr. Jiří Cehák

Vladislav Peška - klempíř

Bc. Hana Dufková

Radim Vaněk - klempíř

MUDr. Milan Hesoun

MUDr. Martin Zelený

MUDr. Luboš Svoboda

MUDr. Eva Mišková

sobota 18.11.2017 | autor: Sekretář

oddíl - Schůze házená - Music club sokolovna pondělí 20.11. 2017 - od 19:00hod. výbor TJ, trenéři a vedoucí družstev.

pátek 17.11.2017 | autor: Hrubas

přípravka - Odjezd družstev přípravky na turnaj do KH je v neděli 19.11. v 7:00 hodin od haly.
Sestava: Ballók, Hurta, Erben, Výtiska, Hentek, Blažek, Šilhová, Hrubá, Měšťanová, Ginzl, Zima, Urbánek
Auta: Výtiska, Blažek, Hrubý, Roubal.
Návrat okolo 15:00 hodiny.

pátek 17.11.2017 | autor: Švícko

starší dorost - Odjezd STD v neděli do Vršovic je ve 14:30 od haly. Sestava: Coufal - Bernard, Brisuda, Piešťanský, Sucharda, Šídlo, Vaněk, Stanev.

středa 15.11.2017 | autor: IvanHrib

mladší žáci - Odjezd na mistrovský turnaj mladších žáků 19.11.2017 do Jíčína v 7:30hod. od městské haly Bělá pod Bezdězem

úterý 14.11.2017 | autor: IvanHrib

přípravka - V neděli 19.11.2017 zajíždí dvě družstva přípravky na turnaj do Kutné Hory. Podrobnost doladíme na čtvrtečním tréninku.

úterý 14.11.2017 | autor: IvanHrib

minižáci - Turnaj mini házené 19.11.2017 Mělník. Sestavu a podrobnosti určíme na čtvrtečním tréninku.

pátek 10.11.2017 | autor: Švícko

starší dorost - Sestava STD v sobotu na Louny: Vítek, Coufal - Bernard, Brisuda, Loukotka, Piešťanský, Stanev, Sucharda, Šídlo, Stach. Sraz ve 14:00 hod. v hale.

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.