TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | starší dorost

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / starší dorost / články / 15.kolo II.ligy STD: Loko Vršovice - Sokol Bělá 42:25 ( 20:12 )

téma: starší dorost | autor: Švícko | datum: úterý 19.3.2019 | zobrazeno: 284x

15.kolo II.ligy STD: Loko Vršovice - Sokol Bělá 42:25 ( 20:12 )


V 15.kole jsme zajižděli k utkání dorostenecké ligy do Vršovic, kde jsme nastoupili proti domácí Lokomotivě. Podzimní utkání skončilo našim vítězstvím 25:22. Chtěli jsme pokračovat v dobrých jarních výkonech a prodloužit sérii vítězných zápasů. Z důvodů zranění a jarních prázdnin bylo dost omluvenek, ale i v této sestavě jsme mysleli na body.

 

Utkání se mi těžce hodnotí, protože už ve 3.minutě dostal brankář Vítek červenou kartu za kontakt s protihráčem mimo brankoviště a druhý brankář Coufal se ze zápasu omluvil. Tím pro nás zápas v podstatě skončil dřív než začal, tohle bylo rozhodující pro další vývoj. Skrečovat jsem to nemohl, protože to by byla ostuda a pokuta, dobrovolně do brány nikdo nechtěl. Černého Petra v podobě rozlišováku a suspenzoru dostal v 1.poločase Bernard, ve 2. Vacek. U hráčů oceňuji, že to nezabalili, ale na výhru bychom potřebovali dát snad 50 gólů a to nebylo v našich silách. I když se kluci snažili, Vršovice nám dávaly góly ze všech pozic z úspěšností střelby 45/42, jen tři střely neskončily gólem. Hráčům nelze upřít snahu, ale byla to těžká frustrace. Když už jsme soupeře dostávali do pasivity, tak jsme inkasovali góla i z nulového úhlu či 12ti metrů. Vršovice vše navíc pojistily osobní obranou Humpoly od 3.minuty.

Lokomotiva vyhrála zaslouženě, měla širší kádr a brankáře. Je to velká škoda, protože Lukáš má průměrnou úspěšnost na zápas okolo 55% a s ním bychom byli ve hře o body do posledních minut. V zápase dorostenecké ligy bez brankáře nelze uspět, o tom žádná. Nechci z toho dělat aféru, Lukáš si tu chybu sám uvědomil, více to budu řešit v případě recidivy. Špatně vyhodnotil situaci a dopadlo to jak to dopadlo.

 

Bernymu a Vácovi děkuji, že vlezli do brány, chtěli jsme utkání dohrát. Hráči se prali i s povrchem, jehož kousky se lepily na balón a udělali dost technických chyb. Na postavenou obranu jsme hráli jen mezi spojkami, kde to domácí zahušťovali. Máme to postavené i na rychlém útoku, ale to padlo s vyloučením brankáře taky, jen jsme dokola rozehrávali po obdrženém gólu. Citelně nám chyběli druhý brankář Coufal, Sucharda, Sojka a Vaněk, hlavně z pravého křídla nedokážeme proměňovat náskoky i s úhlem na spojku. Viktor byl v žákovských kategoriích výborný brankář, tam by nebylo co řešit.

 

O 3.místo to ještě bude velký boj, musíme rychle zapomenout, věřit ve vlastní síly a připravit se na další kolo.

 

Podrobnosti z utkání ZDE.

 

Za pomoc s dopravou děkuji P.Femiakovi a L.Bernardovi.

 

V dalším kole hrajeme v sobotu 23.3. od 15:00 hod. doma se Dvorem Králové.

 

 

 

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

aktuální výsledky

18.5.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

33

2LZČ

TJ Jiskra Havlíčkův Brod

Havl. Brod

28

11.5.

TJ Sokol Úvaly

Úvaly

37

2LZČ

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

26

4.5.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

24

2LZČ

1. HC Pardubice

Pardubice

23

příští utkání

žádné utkání nenalezeno

oslavenci

1.6.

Samešová Nikol (30)

2.6.

Baičev Martin (20)

9.6.

Křečková Nikola (29)

19.6.

Stanev Richard (19)

24.6.

Tošovský Antonín (43)

27.6.

Poživilová Vendula (15)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synSPS servis a programování strojůTom Bohemia CrystalRadim Vaněk - klempířPRS9 Group s.r.o.Česká obec sokolskáStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková