TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | starší dorost

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / starší dorost / články / 22.kolo II.Ligy STD: Sokol Bělá - Jiskra Havlíčkův Brod 33:28 ( 17:11 )

téma: starší dorost | autor: Švícko | datum: úterý 21.5.2019 | zobrazeno: 135x

22.kolo II.Ligy STD: Sokol Bělá - Jiskra Havlíčkův Brod 33:28 ( 17:11 )


V závěrečném kole letošního ročníku II.ligy jsme doma přivítali Havlíčkův Brod. Hosté mají ve svých řadách nejlepšího střelce soutěže a hrají soutěž jako my s úzkým kádrem. Podzimní utkání jsme na Vysočině vyhráli 26:34. Výhru jsme chtěli vybojovat i doma a rozloučit se s domácími fanoušky vítězstvím.

Bohužel pokračoval jarní syndrom zranění, po Úvalech se marodka rozšířila o Bernarda ( koleno ) a Sojku ( rameno ). Nastoupili jsme s jedním hráčem na střídání s druhým brankářem v poli. Cíl byl jasný, zvládnout utkání výsledkově, v této sestavě nešlo nic vymýšlet.

 

Po úvodním oťukávání ( 8.min. 4:3 ) kluci i s úzkým kádrem zrychlili tempo a do konce poločasu si vytvořili nadějný náskok ( 21.min. 13:6, 30.min. 17:11 ). V útoku nás táhnul J.Humpola, který korunoval dobrý výkon gólem z volného hodu přes bloky v čase 30:00. Povedlo se nám dohrát i několik útočných akcí do pivota. Za pohyblivou obranou chytal dobře pozorný Vítek. Do obrany se točili Kučera s J.Humpolou SS x LK, soupeře jsme několikrát dostali do pasivity. Ve 25.minutě si Piešťanský podvrtnul kotník a do utkání už nezasáhl.

Do druhé poločasu jsme šli bez možnosti střídání ale s náskokem 6ti gólů. Pokyny byly jasné, poctivě bránit a v postupném útoku to dohrávat se zakončením v signalizované pasivní hře.

Herní kázeň nám vydržela do 47.minuty ( 26:20 ), poté jsme upustili od taktické hry a nesmyslně jsme rychle zakončovali útočné akce bohužel většinou do konstrukce branky. Dále jsme nedali několik tutovek z brankoviště a docházely nám síly v obraně. Výsledkem všeho bylo snížení hostů na 27:26 v 53.minutě.  V závěru se hráči vydali ze zbytku sil, v útoku podpořil svými góly J.Humpolu Ondra Vacek a vybojovali výhru 33:28.

Ziskem dvou bodů jsme se posunuli na celkové 4.místo letošního ročníku II.ligy STD.   

 

Divákům děkujeme za podporu v hledišti. Hráčům patří můj dík, že se v závěru zmáčkli a loučení se sezónou bylo vítězné….

 

Podrobnosti z utkání najdete ZDE.

 

Tréninky pokračují už jen ve čtvrtek, rozlučka se sezónou proběhne společně s muži 22.června za halou, podrobnosti později.

 

Tímto utkáním tohle družstvo skončilo, hostující hráči se vrací do svých mateřských klubů, naši odchovanci se posouvají do mužů, ke kterým intenzivně hledám trenéra. Více info v článku „Hodnocení sezóny“

 

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

aktuální výsledky

18.5.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

33

2LZČ

TJ Jiskra Havlíčkův Brod

Havl. Brod

28

11.5.

TJ Sokol Úvaly

Úvaly

37

2LZČ

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

26

4.5.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

24

2LZČ

1. HC Pardubice

Pardubice

23

příští utkání

žádné utkání nenalezeno

oslavenci

1.6.

Samešová Nikol (30)

2.6.

Baičev Martin (20)

9.6.

Křečková Nikola (29)

19.6.

Stanev Richard (19)

24.6.

Tošovský Antonín (43)

27.6.

Poživilová Vendula (15)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synSPS servis a programování strojůTom Bohemia CrystalRadim Vaněk - klempířPRS9 Group s.r.o.Česká obec sokolskáStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková