TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | mladší dorost

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / mladší dorost / články / 4.kolo SL MLD: Kutná Hora - Sokol Bělá 42:33 ( 21:13 )

téma: mladší dorost | autor: Švícko | datum: pondělí 8.11.2021 | zobrazeno: 1556x

4.kolo SL MLD: Kutná Hora - Sokol Bělá 42:33 ( 21:13 )


V dohrávce 4.kola Společné ligy mladšího dorostu jsme v sobotu 6.11. odcestovali k utkání do Kutné Hory. První vzájemný zápas skončil remízou 33:33.

 

Od úvodních minut nelze mluvit o špatné obraně, ale spíš o žádné, protože ta v podstatě vůbec neexistovala. Kluci uhýbali hráčům soupeře, před střelci ustupovali, kontaktu se nevyhýbal jen Vejtruba. K tomu jsme v úvodních minutách přidali velmi špatnou střelbu, z šestnácti střel ( z toho 6 z křídla přes ruku ?!? ) proměnili kluci jen 4, Kutná Hora tak vedla v 19.minutě už 14:5. Do zápasu jsme se vrátili ke konci poločasu, když bojovník Vejtruba snižoval ve 29.minutě na 18:13. Poté jsme opět polevili, soupeř odskočil na komfortní náskok deseti branek a do konce zápasu si s námi domácí bez nervů zatrénovali. Celý zápas nám hlavu motali hlavně hostující hráči z Úval, kteří nám dali dohromady 30 gólů. Za tento zápas jsme rádi, pro kluky to aspoň byla konfrontace s hráči, kteří hrají 1. dorosteneckou ligu.

Samostatnou kapitolou jsou technické chyby, kterých hráči vyrobili za utkání 20. Oslnivá nebyla ani střelba, kterou jsme měli 77/33.

 

Když tu laťku dám hodně nízko, tak kluci už nekazí tolik přihrávek na kratší vzdálenost, problém jim dělají přihrávky ve sprintu a na delší vzdálenost.  Povedlo se jim sehrát pár křížů s dohráním na krajní spojku. Heinsch už se tolik netlačí do soubojů 1 na 1 s o dvě hlavy menšími protihráči, ale úspěšně střílí ze střední vzdálenosti. Zvedli se i kondičně, nechodí mi střídat v 10.minutě s tepovkou 200… Po posledním zápase jsme se zaměřili na útočné činnosti, do konce roku budou náplní hlavní časti tréninkových jednotek obranné činnosti, protože v obraně to byla mírně řečeno velká tragédie.

 

Pro mě to byla velká frustrace. Kluci se celý zápas vymlouvali, že za všechno může zákaz lepidla a rozhodčí, ani jedna sebekritická zmínka o vlastních výkonech a chybách. Dalším vrcholem všeho bylo, když Ondra burcoval své spoluhráče „ zabereme, prohráváme už o 11“ a jeden se tomu začal dokonce smát...

 

Nezbývá než doufat, že příště to bude lepší !

 

Statistiky z utkání najdete ZDE.

 

Další utkání hrajeme v neděli 14.11. od 14:00 hod. doma s Českou Lípou.

 

 

 

aktuality

středa 18.1.2023 | autor: Švícko

mladší dorost - MLADŠÍ DOROST nebude pokračovat v jarní části regionální soutěže SKSH. Během podzimu nám skončilo z různých důvodů 5 hráčů ( zdraví, jiný sport, jiné zájmy ), 6. nebude na jaro k dispozici, protože odchází na zahraniční studium. Věkově dorostenec nám v týmu zůstal akorát brankář, zbytek jsou starší žáci, kteří ve většině odmítli soutěž odehrát, protože mají svých zápasů dost a je tam velký výkonnostní rozdíl.

aktuální výsledky

27.11.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

12

SL

Házená Mělník

Mělník

56

12.11.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

31

SL

TJ Spartak Příbram

Příbram

42

30.10.

HC Kolín

Kolín

37

SL

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

22

příští utkání

žádné utkání nenalezeno

oslavenci

4.1.

Krbeček Jakub (14)

7.1.

Hrubá Tereza (12)

7.1.

Janoušková Kateřina (15)

9.1.

Šídlo Jiří (53)

14.1.

Humpola Jakub (23)

15.1.

Sucharda Antonín (26)

17.1.

Krejčík Václav (14)

20.1.

Šanda Vladimír (72)

29.1.

Stach Pavel (51)

30.1.

Filip Miroslav (20)

odkazy

sokol.eu
handball.cz
https://www.handball.cz/regiony/stredocesky

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synNárodní sportovní agenturaSPS servis a programování strojůG&F industrial s.r.o.Yoursport s.r.o.vazníky VaBoČeská obec sokolskáStředočeský krajský svaz házenéSokolovna Music Clubzákladní škola Bělá pod BezdězemSINSTUDIO s.r.o.,MUDr. Martin ZelenýJaroslav Knap - klempířJUDr. Jiří Cehák