oddíl házené | mladší dorost

Sokol Bělá / mladší dorost / články / 4.kolo SL MLD: Kutná Hora - Sokol Bělá 42:33 ( 21:13 )

téma: mladší dorost | autor: Švícko | datum: pondělí 8.11.2021 | zobrazeno: 981x

4.kolo SL MLD: Kutná Hora - Sokol Bělá 42:33 ( 21:13 )

V dohrávce 4.kola Společné ligy mladšího dorostu jsme v sobotu 6.11. odcestovali k utkání do Kutné Hory. První vzájemný zápas skončil remízou 33:33.

Od úvodních minut nelze mluvit o špatné obraně, ale spíš o žádné, protože ta v podstatě vůbec neexistovala. Kluci uhýbali hráčům soupeře, před střelci ustupovali, kontaktu se nevyhýbal jen Vejtruba. K tomu jsme v úvodních minutách přidali velmi špatnou střelbu, z šestnácti střel ( z toho 6 z křídla přes ruku ?!? ) proměnili kluci jen 4, Kutná Hora tak vedla v 19.minutě už 14:5. Do zápasu jsme se vrátili ke konci poločasu, když bojovník Vejtruba snižoval ve 29.minutě na 18:13. Poté jsme opět polevili, soupeř odskočil na komfortní náskok deseti branek a do konce zápasu si s námi domácí bez nervů zatrénovali. Celý zápas nám hlavu motali hlavně hostující hráči z Úval, kteří nám dali dohromady 30 gólů. Za tento zápas jsme rádi, pro kluky to aspoň byla konfrontace s hráči, kteří hrají 1. dorosteneckou ligu.

Samostatnou kapitolou jsou technické chyby, kterých hráči vyrobili za utkání 20. Oslnivá nebyla ani střelba, kterou jsme měli 77/33.

Když tu laťku dám hodně nízko, tak kluci už nekazí tolik přihrávek na kratší vzdálenost, problém jim dělají přihrávky ve sprintu a na delší vzdálenost.  Povedlo se jim sehrát pár křížů s dohráním na krajní spojku. Heinsch už se tolik netlačí do soubojů 1 na 1 s o dvě hlavy menšími protihráči, ale úspěšně střílí ze střední vzdálenosti. Zvedli se i kondičně, nechodí mi střídat v 10.minutě s tepovkou 200… Po posledním zápase jsme se zaměřili na útočné činnosti, do konce roku budou náplní hlavní časti tréninkových jednotek obranné činnosti, protože v obraně to byla mírně řečeno velká tragédie.

Pro mě to byla velká frustrace. Kluci se celý zápas vymlouvali, že za všechno může zákaz lepidla a rozhodčí, ani jedna sebekritická zmínka o vlastních výkonech a chybách. Dalším vrcholem všeho bylo, když Ondra burcoval své spoluhráče „ zabereme, prohráváme už o 11“ a jeden se tomu začal dokonce smát...

Nezbývá než doufat, že příště to bude lepší !

Statistiky z utkání najdete ZDE.

Další utkání hrajeme v neděli 14.11. od 14:00 hod. doma s Českou Lípou.

čtvrtek 19.5.2022 | autor: Švícko

mladší dorost - Sraz dorostenců na nedělní utkání s Mělníkem v 9:00 hod. v hale.

aktuální výsledky

Šírek Jaroslav (30)

Loukotka Patrik (14)

handball.cz