TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | mladší dorost

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / mladší dorost / články / 4.kolo SL MLD: Kutná Hora - Sokol Bělá 42:33 ( 21:13 )

téma: mladší dorost | autor: Švícko | datum: pondělí 8.11.2021 | zobrazeno: 981x

4.kolo SL MLD: Kutná Hora - Sokol Bělá 42:33 ( 21:13 )


V dohrávce 4.kola Společné ligy mladšího dorostu jsme v sobotu 6.11. odcestovali k utkání do Kutné Hory. První vzájemný zápas skončil remízou 33:33.

 

Od úvodních minut nelze mluvit o špatné obraně, ale spíš o žádné, protože ta v podstatě vůbec neexistovala. Kluci uhýbali hráčům soupeře, před střelci ustupovali, kontaktu se nevyhýbal jen Vejtruba. K tomu jsme v úvodních minutách přidali velmi špatnou střelbu, z šestnácti střel ( z toho 6 z křídla přes ruku ?!? ) proměnili kluci jen 4, Kutná Hora tak vedla v 19.minutě už 14:5. Do zápasu jsme se vrátili ke konci poločasu, když bojovník Vejtruba snižoval ve 29.minutě na 18:13. Poté jsme opět polevili, soupeř odskočil na komfortní náskok deseti branek a do konce zápasu si s námi domácí bez nervů zatrénovali. Celý zápas nám hlavu motali hlavně hostující hráči z Úval, kteří nám dali dohromady 30 gólů. Za tento zápas jsme rádi, pro kluky to aspoň byla konfrontace s hráči, kteří hrají 1. dorosteneckou ligu.

Samostatnou kapitolou jsou technické chyby, kterých hráči vyrobili za utkání 20. Oslnivá nebyla ani střelba, kterou jsme měli 77/33.

 

Když tu laťku dám hodně nízko, tak kluci už nekazí tolik přihrávek na kratší vzdálenost, problém jim dělají přihrávky ve sprintu a na delší vzdálenost.  Povedlo se jim sehrát pár křížů s dohráním na krajní spojku. Heinsch už se tolik netlačí do soubojů 1 na 1 s o dvě hlavy menšími protihráči, ale úspěšně střílí ze střední vzdálenosti. Zvedli se i kondičně, nechodí mi střídat v 10.minutě s tepovkou 200… Po posledním zápase jsme se zaměřili na útočné činnosti, do konce roku budou náplní hlavní časti tréninkových jednotek obranné činnosti, protože v obraně to byla mírně řečeno velká tragédie.

 

Pro mě to byla velká frustrace. Kluci se celý zápas vymlouvali, že za všechno může zákaz lepidla a rozhodčí, ani jedna sebekritická zmínka o vlastních výkonech a chybách. Dalším vrcholem všeho bylo, když Ondra burcoval své spoluhráče „ zabereme, prohráváme už o 11“ a jeden se tomu začal dokonce smát...

 

Nezbývá než doufat, že příště to bude lepší !

 

Statistiky z utkání najdete ZDE.

 

Další utkání hrajeme v neděli 14.11. od 14:00 hod. doma s Českou Lípou.

 

 

 

aktuality

čtvrtek 19.5.2022 | autor: Švícko

mladší dorost - Sraz dorostenců na nedělní utkání s Mělníkem v 9:00 hod. v hale.

aktuální výsledky

22.5.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

30

SL

1. HC Wendy Mělník

Mělník

30

14.5.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

31

SL

TJ Lokomotiva Česká Lípa

Česká Lípa

22

8.5.

TJ Sparta Kutná Hora

Kutná Hora

39

SL

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

27

příští utkání

28.5.

HC Kolín

Kolín

6.kolo

11:45

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

SL

11.6.

HC Kolín

Kolín

7.kolo

09:00

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

SL

oslavenci

4.5.

Šídlo Jiří (22)

17.5.

Chocholouš Jakub (15)

18.5.

Myšák Jan (27)

21.5.

Hradiský Lukáš (20)

21.5.

Šírek Jaroslav (30)

27.5.

Loukotka Patrik (14)

odkazy

sokol.eu
handball.cz
https://www.handball.cz/regiony/stredocesky

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synNárodní sportovní agenturaSPS servis a programování strojůYoursport s.r.o.Radim Vaněk - klempířČeská obec sokolskáChata AmorStředočeský krajský svaz házenéReklamní grafika - Václav Renzazákladní škola Bělá pod BezdězemHana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva MiškováJUDr. Jiří Cehák