oddíl házené

rozměry hrací plochy: 40x20m
povrch: regupol
kapacita hlediště: 300 diváků
Hala je vybavena plným zázemím pro sportovce i rozhodčí (šatny, sprchy), občerstvovacími automaty při vstupu.

adresa:

Mělnická 283
294 21 Bělá pod Bezdězem

mapa:

venkovní hřiště při Základní škole v Bělé pod Bezdězem

informace:

rozměry hrací plochy: 40x20m
povrch: umělá tráva
kapacita hlediště: 50 diváků
Hřiště prošlo v roce 2016 rekonstrukcí. Bohužel zde není zázemí pro hráče ani rozhodčí, lze však využít zázemí nedaleké (cca 200m) tělocvičny.

adresa:

Elišky Krásnohorské
294 21 Bělá pod Bezdězem

mapa:

čtvrtek 19.5.2022 | autor: Švícko

mladší dorost - Sraz dorostenců na nedělní utkání s Mělníkem v 9:00 hod. v hale.

čtvrtek 19.5.2022 | autor: Švícko

přípravka - ODJEZD PŘÍPRAVKY na nedělní turnaj do Poděbrad v 7.30 hod.od haly. S sebou: kartu pojištěnce, chrániče ( kdo má ), svačinu, pití bez bublin, drobné kapesné, podsedák ( kdo musí mít ). Předpokládaný návrat kolem 13.30 hod.

čtvrtek 19.5.2022 | autor: Švícko

oddíl - Schůze vedení oddílu s trenéry se koná v pondělí 23.5. od 19:00 v sokolovně.

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synNárodní sportovní agenturaSPS servis a programování strojůYoursport s.r.o.Radim Vaněk - klempířČeská obec sokolskáChata AmorStředočeský krajský svaz házenéReklamní grafika - Václav Renzazákladní škola Bělá pod BezdězemHana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva MiškováJUDr. Jiří Cehák