oddíl házené

rozměry hrací plochy: 40x20m
povrch: regupol
kapacita hlediště: 300 diváků
Hala je vybavena plným zázemím pro sportovce i rozhodčí (šatny, sprchy), občerstvovacími automaty při vstupu.

adresa:

Mělnická 238
294 21 Bělá pod Bezdězem

mapa:

venkovní hřiště při Základní škole v Bělé pod Bezdězem

informace:

rozměry hrací plochy: 40x20m
povrch: umělá tráva
kapacita hlediště: 50 diváků
Hřiště prošlo v roce 2016 rekonstrukcí. Bohužel zde není zázemí pro hráče ani rozhodčí, lze však využít zázemí nedaleké (cca 200m) tělocvičny.

adresa:

Elišky Krásnohorské
294 21 Bělá pod Bezdězem

mapa:

úterý 12.1.2021 | autor: Švícko

ostatní informace - Mail od týmu ČSH s informací o vygenerování platby členského příspěvku na rok 2021 berte na vědomí, ale příspěvek neplaťte ! Tato platba je částí členského příspěvku TJ Sokol Bělá p.B., poplatek ČSH za naše aktivní členy platí oddíl a zpětně jej vybíráme v klubovém členském příspěvku. Poplatek ČSH 350,- Kč zaplatíme v průběhu ledna. Dále prosím rodiče nových členů, aby v mailu od týmu ČSH potvrzovali přestup, členství svých dětí. Takový postup je nutný při registraci hráčů do systému. Děkuji za spolupráci. Více info u organizačního pracovníka na tel. 777 238 792.

čtvrtek 7.1.2021 | autor: Švícko

oddíl - Lednové turnaje mini žactva 4+1 ( 17.1. SPS cup ) a starších žáků ( 23.1. Memoriál Jiřího Ceháka ) se v plánovaných termínech neodehrají, jsou přeloženy na letní měsíce. O náhradních termínech budeme včas informovat.

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synMinisterstvo Školství, Mládeže a TělovýchovySPS servis a programování strojůTom Bohemia CrystalKempa handballRadim Vaněk - klempířPRS9 Group s.r.o.Česká obec sokolskáChata AmorStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva MiškováJUDr. Jiří Cehák