oddíl házené

rozměry hrací plochy: 40x20m
povrch: regupol
kapacita hlediště: 300 diváků
Hala je vybavena plným zázemím pro sportovce i rozhodčí (šatny, sprchy), občerstvovacími automaty při vstupu.

adresa:

Mělnická 238
294 21 Bělá pod Bezdězem

mapa:

venkovní hřiště při Základní škole v Bělé pod Bezdězem

informace:

rozměry hrací plochy: 40x20m
povrch: umělá tráva
kapacita hlediště: 50 diváků
Hřiště prošlo v roce 2016 rekonstrukcí. Bohužel zde není zázemí pro hráče ani rozhodčí, lze však využít zázemí nedaleké (cca 200m) tělocvičny.

adresa:

Elišky Krásnohorské
294 21 Bělá pod Bezdězem

mapa:

čtvrtek 14.10.2021 | autor: Švícko

oddíl - Schůze vedení oddílu s trenéry se koná v pondělí 18.10. od 19:00 v Sokolovně.

sobota 9.10.2021 | autor: Švícko

přípravka - Prosím rodiče našich nejmenších sportovců z přípravky, aby v mailu od týmu ČSH dokončovali registraci svých dětí ! Takový postup je nutný při zadávání hráčů do systému. Dále prosím o vyplnění přihlášky do oddílu, GDPR a potvrzení o zdrav. prohlídce. V případě dotazů volejte tel.777 238 792. Za spolupráci děkuje sekretář oddílu.

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synMinisterstvo Školství, Mládeže a TělovýchovySPS servis a programování strojůYoursport s.r.o.Radim Vaněk - klempířPRS 9 s.r.o.Česká obec sokolskáChata AmorStředočeský krajský svaz házenéReklamní grafika - Václav Renzazákladní škola Bělá pod BezdězemHana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva MiškováJUDr. Jiří Cehák