oddíl házené

Orolínová Iveta

Zumrová Zuzana

neděle 29.1.2023 | autor: Švícko

oddíl - Schůze vedení oddílu s trenéry se koná v úterý 31.1. od 19:00 hod. ve sportovní hale.

neděle 22.1.2023 | autor: Švícko

muži - V sobotu 28.1. se koná již 69.ročník turnaje mužů O pohár Máchova kraje. Začátek prvního utkání je v 9:00 hod., podrobnosti a rozlosování v průběhu týdne v pozvánce na našich vitrínách, webu a fcb.

středa 18.1.2023 | autor: Švícko

přípravka - Sraz VŠECH hráčů PŘÍPRAVKY na sobotní turnaj je v 8:15 v hale.

středa 18.1.2023 | autor: Švícko

mladší dorost - MLADŠÍ DOROST nebude pokračovat v jarní části regionální soutěže SKSH. Během podzimu nám skončilo z různých důvodů 5 hráčů ( zdraví, jiný sport, jiné zájmy ), 6. nebude na jaro k dispozici, protože odchází na zahraniční studium. Věkově dorostenec nám v týmu zůstal akorát brankář, zbytek jsou starší žáci, kteří ve většině odmítli soutěž odehrát, protože mají svých zápasů dost a je tam velký výkonnostní rozdíl.

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synNárodní sportovní agenturaSPS servis a programování strojůG&F industrial s.r.o.Yoursport s.r.o.vazníky VaBoČeská obec sokolskáStředočeský krajský svaz házenéSokolovna Music Clubzákladní škola Bělá pod BezdězemSINSTUDIO s.r.o.,MUDr. Martin ZelenýJaroslav Knap - klempířJUDr. Jiří Cehák