oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / partneři a sponzoři

partneři a sponzoři našeho oddílu

Město Bělá pod Bezdězem

ATMOS - Jaroslav Cankař a syn

Ministerstvo Školství, Mládeže a Tělovýchovy

SPS servis a programování strojů

Tom Bohemia Crystal

Kempa handball

Radim Vaněk - klempíř

PRS9 Group s.r.o.

Česká obec sokolská

Středočeský krajský svaz házené

základní škola Bělá pod Bezdězem

Bc. Hana Dufková

MUDr. Milan Hesoun

MUDr. Martin Zelený

MUDr. Luboš Svoboda

MUDr. Eva Mišková

JUDr. Jiří Cehák

středa 5.8.2020 | autor: Švícko

oddíl - Schůze vedení oddílu s trenéry se koná v pondělí 10.8. od 19:00 v restauraci JAJ u Smékalů. Program: Termíny - podzim 2020, ZP hráčů, soustředění mlž, mini + mlžy, H-net 2.0, sokolovna .

úterý 28.7.2020 | autor: Hrubas

oddíl - Nastavil jsem web na sezonu 2020/21. Žádám všechny trenéry, aby si aktualizovali sestavy, rozlosování, tréninky apod.

neděle 26.7.2020 | autor: Švícko

muži - 1.kolo ČP mužů odehrajeme 29.8. doma s druholigovým Libercem.

Každé pondělí od 15:30 hodin a každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synMinisterstvo Školství, Mládeže a TělovýchovySPS servis a programování strojůTom Bohemia CrystalKempa handballRadim Vaněk - klempířPRS9 Group s.r.o.Česká obec sokolskáStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva MiškováJUDr. Jiří Cehák