oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / partneři a sponzoři

partneři a sponzoři našeho oddílu

Město Bělá pod Bezdězem

ATMOS - Jaroslav Cankař a syn

Ministerstvo Školství, Mládeže a Tělovýchovy

SPS servis a programování strojů

Tom Bohemia Crystal

Kempa handball

Radim Vaněk - klempíř

PRS9 Group s.r.o.

Česká obec sokolská

Chata Amor

Středočeský krajský svaz házené

základní škola Bělá pod Bezdězem

Bc. Hana Dufková

MUDr. Milan Hesoun

MUDr. Martin Zelený

MUDr. Luboš Svoboda

MUDr. Eva Mišková

JUDr. Jiří Cehák

úterý 12.1.2021 | autor: Švícko

ostatní informace - Mail od týmu ČSH s informací o vygenerování platby členského příspěvku na rok 2021 berte na vědomí, ale příspěvek neplaťte ! Tato platba je částí členského příspěvku TJ Sokol Bělá p.B., poplatek ČSH za naše aktivní členy platí oddíl a zpětně jej vybíráme v klubovém členském příspěvku. Poplatek ČSH 350,- Kč zaplatíme v průběhu ledna. Dále prosím rodiče nových členů, aby v mailu od týmu ČSH potvrzovali přestup, členství svých dětí. Takový postup je nutný při registraci hráčů do systému. Děkuji za spolupráci. Více info u organizačního pracovníka na tel. 777 238 792.

čtvrtek 7.1.2021 | autor: Švícko

oddíl - Lednové turnaje mini žactva 4+1 ( 17.1. SPS cup ) a starších žáků ( 23.1. Memoriál Jiřího Ceháka ) se v plánovaných termínech neodehrají, jsou přeloženy na letní měsíce. O náhradních termínech budeme včas informovat.

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synMinisterstvo Školství, Mládeže a TělovýchovySPS servis a programování strojůTom Bohemia CrystalKempa handballRadim Vaněk - klempířPRS9 Group s.r.o.Česká obec sokolskáChata AmorStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva MiškováJUDr. Jiří Cehák