oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / partneři a sponzoři

partneři a sponzoři našeho oddílu

Město Bělá pod Bezdězem

ATMOS - Jaroslav Cankař a syn

Ministerstvo Školství, Mládeže a Tělovýchovy

SPS servis a programování strojů

Tom Bohemia Crystal

Kempa handball

Radim Vaněk - klempíř

PRS9 Group s.r.o.

Česká obec sokolská

Chata Amor

Středočeský krajský svaz házené

základní škola Bělá pod Bezdězem

Bc. Hana Dufková

MUDr. Milan Hesoun

MUDr. Martin Zelený

MUDr. Luboš Svoboda

MUDr. Eva Mišková

JUDr. Jiří Cehák

pátek 23.10.2020 | autor: Švícko

oddíl - Ze známých důvodů jsou odložené další zápasy našich družstev, ODLOŽENO: 10.10. SRL mužů Sokol Bělá - Chomutov, 17.10. turnaj mladších žákyň v Kolíně, 17.10. turnaj starších žáků v Bělé p.B., 18.10. turnaj mini žactva v Mělníku, 24.10. turnaj přípravky v Mělníku, 24.10. turnaj mladších žáků v Kutné Hoře, turnaj starších žáků o žákovskou ligu, 24.10. SRL mužů Bělá - Kolín.

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synMinisterstvo Školství, Mládeže a TělovýchovySPS servis a programování strojůTom Bohemia CrystalKempa handballRadim Vaněk - klempířPRS9 Group s.r.o.Česká obec sokolskáChata AmorStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva MiškováJUDr. Jiří Cehák