oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / partneři a sponzoři

partneři a sponzoři našeho oddílu

Město Bělá pod Bezdězem

ATMOS - Jaroslav Cankař a syn

Ministerstvo Školství, Mládeže a Tělovýchovy

SPS servis a programování strojů

Yoursport s.r.o.

Radim Vaněk - klempíř

PRS 9 s.r.o.

Česká obec sokolská

Chata Amor

Středočeský krajský svaz házené

Reklamní grafika - Václav Renza

základní škola Bělá pod Bezdězem

Hana Dufková

MUDr. Milan Hesoun

MUDr. Martin Zelený

MUDr. Luboš Svoboda

MUDr. Eva Mišková

JUDr. Jiří Cehák

čtvrtek 14.10.2021 | autor: Švícko

oddíl - Schůze vedení oddílu s trenéry se koná v pondělí 18.10. od 19:00 v Sokolovně.

sobota 9.10.2021 | autor: Švícko

přípravka - Prosím rodiče našich nejmenších sportovců z přípravky, aby v mailu od týmu ČSH dokončovali registraci svých dětí ! Takový postup je nutný při zadávání hráčů do systému. Dále prosím o vyplnění přihlášky do oddílu, GDPR a potvrzení o zdrav. prohlídce. V případě dotazů volejte tel.777 238 792. Za spolupráci děkuje sekretář oddílu.

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synMinisterstvo Školství, Mládeže a TělovýchovySPS servis a programování strojůYoursport s.r.o.Radim Vaněk - klempířPRS 9 s.r.o.Česká obec sokolskáChata AmorStředočeský krajský svaz házenéReklamní grafika - Václav Renzazákladní škola Bělá pod BezdězemHana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva MiškováJUDr. Jiří Cehák