oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / partneři a sponzoři

partneři a sponzoři našeho oddílu

Město Bělá pod Bezdězem

ATMOS - Jaroslav Cankař a syn

Národní sportovní agentura

SPS servis a programování strojů

Yoursport s.r.o.

Radim Vaněk - klempíř

Česká obec sokolská

Chata Amor

Středočeský krajský svaz házené

Reklamní grafika - Václav Renza

základní škola Bělá pod Bezdězem

Hana Dufková

MUDr. Milan Hesoun

MUDr. Martin Zelený

MUDr. Luboš Svoboda

MUDr. Eva Mišková

JUDr. Jiří Cehák

čtvrtek 19.5.2022 | autor: Švícko

mladší dorost - Sraz dorostenců na nedělní utkání s Mělníkem v 9:00 hod. v hale.

čtvrtek 19.5.2022 | autor: Švícko

přípravka - ODJEZD PŘÍPRAVKY na nedělní turnaj do Poděbrad v 7.30 hod.od haly. S sebou: kartu pojištěnce, chrániče ( kdo má ), svačinu, pití bez bublin, drobné kapesné, podsedák ( kdo musí mít ). Předpokládaný návrat kolem 13.30 hod.

čtvrtek 19.5.2022 | autor: Švícko

oddíl - Schůze vedení oddílu s trenéry se koná v pondělí 23.5. od 19:00 v sokolovně.

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synNárodní sportovní agenturaSPS servis a programování strojůYoursport s.r.o.Radim Vaněk - klempířČeská obec sokolskáChata AmorStředočeský krajský svaz házenéReklamní grafika - Václav Renzazákladní škola Bělá pod BezdězemHana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva MiškováJUDr. Jiří Cehák