oddíl házené

Sokol Bělá / články / CELOROČNÍ NÁBOR CHLAPCŮ A DÍVEK roč. 2010 - 2015 do oddílu házené

téma: oddíl | autor: Švícko | datum: čtvrtek 13.1.2022 | zobrazeno: 5326x

CELOROČNÍ NÁBOR CHLAPCŮ A DÍVEK roč. 2010 - 2015 do oddílu házené

NÁBOR CHLAPCŮ A DÍVEK do oddílu házené

CELOROČNÍ NÁBOR CHLAPCŮ A DÍVEK ROČNÍKŮ 2010 - 2015 DO ODDÍLU HÁZENÉ V BĚLÉ POD BEZDĚZEM

CO POTŘEBUJEŠ ?
Na první trénink je potřeba sportovní oblečení, sálová obuv ( ne černou podrážku ) a pití ( voda, šťáva bez bublin ).

CO OD NÁS MŮŽEŠ ČEKAT ?
Spoustu nových kamarádů, kamarádek, zažiješ spoustu legrace. Preferujeme herní princip rozvoje dovedností, což znamená snahu o výuku pomocí her, herních cvičení a soutěží.
Dva tréninky v týdnu pod vedením zkušených trenérů s licencí.
Soutěžní turnaje i další sportovní akce, letní soustředění, výlety apod.
V nejmenších kategoriích se hrají zápasy na menším hřišti ( miniházená 4+1 ), bez počítání výsledků, prioritou je všeobecný rozvoj hráčů.

HÁZENÁ je nejkomplexnější sport, férová hra plná zvratů.
Hra má rychlý spád, padá hodně branek, každý hráč si vystřelí na branku.

PRVNÍ PŮLROK je "na zvykanou" BEZ PLACENÍ PŘÍSPĚVKŮ.

Od 5.9. nás najdete ve sportovní hale každé pondělí od 15:30 hod., úterý a čtvrtek od 15:15 – 18:00 hod.

Během školního roku budeme v pravidelném kontaktu díky sportovním hodinám „házené ve škole“, kde si děti v rámci tělesné výchovy pod vedením trenérů házené zahrají i miniházenou.

Kontaktní osoby:
Nábory, přípravka: Stanislav Švec, tel. 777 238 792, svecstanislav@seznam.cz
Minižactvo: Ivan Hríb, tel.604 162 956
Mladší žactvo: Vladimír Hrubý, tel. 733 737 353

TĚŠÍME SE NA TEBE :o)

neděle 29.1.2023 | autor: Švícko

oddíl - Schůze vedení oddílu s trenéry se koná v úterý 31.1. od 19:00 hod. ve sportovní hale.

neděle 22.1.2023 | autor: Švícko

muži - V sobotu 28.1. se koná již 69.ročník turnaje mužů O pohár Máchova kraje. Začátek prvního utkání je v 9:00 hod., podrobnosti a rozlosování v průběhu týdne v pozvánce na našich vitrínách, webu a fcb.

středa 18.1.2023 | autor: Švícko

přípravka - Sraz VŠECH hráčů PŘÍPRAVKY na sobotní turnaj je v 8:15 v hale.

středa 18.1.2023 | autor: Švícko

mladší dorost - MLADŠÍ DOROST nebude pokračovat v jarní části regionální soutěže SKSH. Během podzimu nám skončilo z různých důvodů 5 hráčů ( zdraví, jiný sport, jiné zájmy ), 6. nebude na jaro k dispozici, protože odchází na zahraniční studium. Věkově dorostenec nám v týmu zůstal akorát brankář, zbytek jsou starší žáci, kteří ve většině odmítli soutěž odehrát, protože mají svých zápasů dost a je tam velký výkonnostní rozdíl.

žádný turnaj nenalezen

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Krbeček Jakub (14)

Hrubá Tereza (12)

Janoušková Kateřina (15)

Šídlo Jiří (53)