TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | mladší dorost

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / mladší dorost / články / 1.kolo SL MLD: Sokol Bělá - Kutná Hora 33:33 ( 15:13 )

téma: mladší dorost | autor: Švícko | datum: neděle 12.9.2021 | zobrazeno: 1678x

1.kolo SL MLD: Sokol Bělá - Kutná Hora 33:33 ( 15:13 )

 


V 1.kole Společné ligy mladšího dorostu jsme hostili v domácím prostředí Kutnou Horu. K mistrovskému utkání jsme nastoupili po 11 měsících a v kompletní sestavě, chyběl jen druhý trenér Kuba Humpola a nová posila z MB. Igor hrál doposud národní házenou a musí se do toho ještě trochu dostat ( pravidla a jiné herní situace ). Letošní krajskou soutěž mladšího dorostu hrají 4 družstva a hraje se 4x každý s každým. V podzimní části se tedy s Kutnou Horou ještě potkáme. V kádru mladšího dorostu máme věkově 6 starších žáků, ale na přihlášení samostatného družstva to nebylo. Navíc jsem přes léto viděl některé na tréninku max.2x, ale nejsme v situaci, kdy můžeme posadit hráče, který netrénuje. Jsme rádi, že se nám po Covidu vrátila tato sestava.

 

V 1.poločase se dařila spolupráce spojek s pivotem, Kuba Holec finální nahrávky bez problému chytal a proměňoval. Bohužel naše vysoké spojky stále chodily do soubojů 1 na 1, místo aby nekompromisně zakončovaly ze střední vzdálenosti. Dále to v útoku krajní spojky zbytečně zahušťovaly na středu a "nehrály od lajny" s uvolněním mezi 1x2 .  V obraně jsme nebyli dostatečně důrazní. Samostatnou kapitolou byly technické chyby, které jsme začali kupit hned od úvodních minut. Jednalo se hlavně o zkažené přihrávky, kterých bylo za celé utkání minimálně 15 !? Do 52.minuty jsme si drželi vedení, které bylo chvílemi až o 5 branek. V závěru mohla vyhrát obě družstva, bohužel jsme to neodehráli dobře takticky, neproměnili šanci a udělali technické chyby.

 

Spíše než výsledky jsou pro mě v této soutěži a naší situaci důležitější výkony, i když vyhrát chce samozřejmě každý ! Věkově starší žáci sbírali hlavně zkušenosti, po této stránce se to povedlo, kluci moc nekazili. Zklamáním byl výkon starších hráčů, ze kterých kromě Kuby Holce nikdo nezahrál na hranici svých možností. V útoku nám chyběl pohyb s míčem, bez míče, souboje 1 na 1 dokázali kluci urvat na sílu. Zkazili jsme hodně přihrávek a i přes 33 vstřelených branek jsme neproměnili dost šancí. V obraně nefungovala spolupráce. Nedokázali jsme ubránit jednoho střelce, který nám dal 14 gólů, kluky neomlouvá ani to, že se jednalo o hostujícího hráče z Úval. Dále nám problém dělal jeden seběh se clonou, ze kterého jsme dostali 6 gólů.

 

Budeme pokračovat v tréninku herních činností jednotlivce, na to pak budeme nabalovat spolupráci dvojic, trojic. Kluci musí hlavně chtít a chodit na tréninky !

 

Zápis z utkání najdete ZDE.

 

Komentář soupeře najdete ZDE.

 

2. kolo SL MLD: 3.10. Česká Lípa – Sokol Bělá 13:00 hod.

 

Poděkování Magdě a Karlovi za pomoc se sobotním programem v hale :o) .

aktuality

středa 18.1.2023 | autor: Švícko

mladší dorost - MLADŠÍ DOROST nebude pokračovat v jarní části regionální soutěže SKSH. Během podzimu nám skončilo z různých důvodů 5 hráčů ( zdraví, jiný sport, jiné zájmy ), 6. nebude na jaro k dispozici, protože odchází na zahraniční studium. Věkově dorostenec nám v týmu zůstal akorát brankář, zbytek jsou starší žáci, kteří ve většině odmítli soutěž odehrát, protože mají svých zápasů dost a je tam velký výkonnostní rozdíl.

aktuální výsledky

27.11.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

12

SL

Házená Mělník

Mělník

56

12.11.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

31

SL

TJ Spartak Příbram

Příbram

42

30.10.

HC Kolín

Kolín

37

SL

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

22

příští utkání

žádné utkání nenalezeno

oslavenci

4.1.

Krbeček Jakub (14)

7.1.

Hrubá Tereza (12)

7.1.

Janoušková Kateřina (15)

9.1.

Šídlo Jiří (53)

14.1.

Humpola Jakub (23)

15.1.

Sucharda Antonín (26)

17.1.

Krejčík Václav (14)

20.1.

Šanda Vladimír (72)

29.1.

Stach Pavel (51)

30.1.

Filip Miroslav (20)

odkazy

sokol.eu
handball.cz
https://www.handball.cz/regiony/stredocesky

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synNárodní sportovní agenturaSPS servis a programování strojůG&F industrial s.r.o.Yoursport s.r.o.vazníky VaBoČeská obec sokolskáStředočeský krajský svaz házenéSokolovna Music Clubzákladní škola Bělá pod BezdězemSINSTUDIO s.r.o.,MUDr. Martin ZelenýJaroslav Knap - klempířJUDr. Jiří Cehák