TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | mladší dorost

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / mladší dorost / články / 1.kolo SL MLD: Sokol Bělá - Kutná Hora 33:33 ( 15:13 )

téma: mladší dorost | autor: Švícko | datum: neděle 12.9.2021 | zobrazeno: 1405x

1.kolo SL MLD: Sokol Bělá - Kutná Hora 33:33 ( 15:13 )

 


V 1.kole Společné ligy mladšího dorostu jsme hostili v domácím prostředí Kutnou Horu. K mistrovskému utkání jsme nastoupili po 11 měsících a v kompletní sestavě, chyběl jen druhý trenér Kuba Humpola a nová posila z MB. Igor hrál doposud národní házenou a musí se do toho ještě trochu dostat ( pravidla a jiné herní situace ). Letošní krajskou soutěž mladšího dorostu hrají 4 družstva a hraje se 4x každý s každým. V podzimní části se tedy s Kutnou Horou ještě potkáme. V kádru mladšího dorostu máme věkově 6 starších žáků, ale na přihlášení samostatného družstva to nebylo. Navíc jsem přes léto viděl některé na tréninku max.2x, ale nejsme v situaci, kdy můžeme posadit hráče, který netrénuje. Jsme rádi, že se nám po Covidu vrátila tato sestava.

 

V 1.poločase se dařila spolupráce spojek s pivotem, Kuba Holec finální nahrávky bez problému chytal a proměňoval. Bohužel naše vysoké spojky stále chodily do soubojů 1 na 1, místo aby nekompromisně zakončovaly ze střední vzdálenosti. Dále to v útoku krajní spojky zbytečně zahušťovaly na středu a "nehrály od lajny" s uvolněním mezi 1x2 .  V obraně jsme nebyli dostatečně důrazní. Samostatnou kapitolou byly technické chyby, které jsme začali kupit hned od úvodních minut. Jednalo se hlavně o zkažené přihrávky, kterých bylo za celé utkání minimálně 15 !? Do 52.minuty jsme si drželi vedení, které bylo chvílemi až o 5 branek. V závěru mohla vyhrát obě družstva, bohužel jsme to neodehráli dobře takticky, neproměnili šanci a udělali technické chyby.

 

Spíše než výsledky jsou pro mě v této soutěži a naší situaci důležitější výkony, i když vyhrát chce samozřejmě každý ! Věkově starší žáci sbírali hlavně zkušenosti, po této stránce se to povedlo, kluci moc nekazili. Zklamáním byl výkon starších hráčů, ze kterých kromě Kuby Holce nikdo nezahrál na hranici svých možností. V útoku nám chyběl pohyb s míčem, bez míče, souboje 1 na 1 dokázali kluci urvat na sílu. Zkazili jsme hodně přihrávek a i přes 33 vstřelených branek jsme neproměnili dost šancí. V obraně nefungovala spolupráce. Nedokázali jsme ubránit jednoho střelce, který nám dal 14 gólů, kluky neomlouvá ani to, že se jednalo o hostujícího hráče z Úval. Dále nám problém dělal jeden seběh se clonou, ze kterého jsme dostali 6 gólů.

 

Budeme pokračovat v tréninku herních činností jednotlivce, na to pak budeme nabalovat spolupráci dvojic, trojic. Kluci musí hlavně chtít a chodit na tréninky !

 

Zápis z utkání najdete ZDE.

 

Komentář soupeře najdete ZDE.

 

2. kolo SL MLD: 3.10. Česká Lípa – Sokol Bělá 13:00 hod.

 

Poděkování Magdě a Karlovi za pomoc se sobotním programem v hale :o) .

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

aktuální výsledky

17.9.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

37

SL

TJ Slavoj Děčín

Děčín

40

příští utkání

2.10.

TJ Sparta Kutná Hora

Kutná Hora

2.kolo

15:00

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

SL

30.10.

HC Kolín

Kolín

4.kolo

10:00

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

SL

12.11.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

5.kolo

10:30

TJ Spartak Příbram

Příbram

SL

oslavenci

17.9.

Coufal Jakub (22)

17.9.

Kočí Josef (68)

21.9.

Hentek Lukáš (43)

21.9.

Tom Jan (12)

21.9.

Tyšer Vojtěch (28)

22.9.

Sommer Miloš (44)

23.9.

Kubíček David (39)

24.9.

Maršálek Dominik (24)

26.9.

Hurta Tomáš (13)

odkazy

sokol.eu
handball.cz
https://www.handball.cz/regiony/stredocesky

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synNárodní sportovní agenturaSPS servis a programování strojůYoursport s.r.o.Radim Vaněk - klempířČeská obec sokolskáChata AmorStředočeský krajský svaz házenéReklamní grafika - Václav Renzazákladní škola Bělá pod BezdězemHana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva MiškováJUDr. Jiří Cehák