oddíl házené | mladší dorost

Sokol Bělá / mladší dorost / články / Mladší dorost zakončí sezónu přímým soubojem o 2.místo

téma: mladší dorost | autor: Švícko | datum: čtvrtek 4.5.2017 | zobrazeno: 2119x

Mladší dorost zakončí sezónu přímým soubojem o 2.místo

Foto z podzimního utkání v Úvalech.

V sobotu 6.5. sehrají mladší dorostenci v městské sportovní hale poslední kolo letošního ročníku II.ligy. Se Sokolem Úvaly si to v přímém souboji rozdají o konečné druhé místo. V podzimní části jsme v Úvalech vyhráli 27:30, aktuálně nám patří 2.místo se ziskem 26 bodů, Úvaly jsou na 3.místě a mají bodů 24. Matematika je jasná, rozhoduje vzájemný zápas, tz.konečné 2.místo nám zajistí i porážka o 3 branky, za předpokladu, že Úvaly nevstřelý více jak 30 branek. Každopádně poslední zápas sezóny chceme určitě vyhrát !

Pro ročník 2000 to bude zároveň loučení s kategorií mladšího dorostu, od příští sezóny bude hrát soutěž staršího dorostu.

Výhoz je v sobotu 6.5. ve 13:00, srdečně zveme všechny příznivce, Bělá do toho !!

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

aktuální výsledky

TJ Lokomotiva Česká Lípa

Česká Lípa

TJ Sparta Kutná Hora