oddíl házené | mladší dorost

Sokol Bělá / mladší dorost / články / 3.kolo SL mladšího dorostu: Sokol Bělá - Kolín 21:24 ( 12:8 )

téma: mladší dorost | autor: Švícko | datum: pondělí 11.10.2021 | zobrazeno: 1451x

3.kolo SL mladšího dorostu: Sokol Bělá - Kolín 21:24 ( 12:8 )

V souboji neporažených celků SL mladšího dorostu jsme v domácím prostředí městské sportovní haly hostili Kolín.

Do 15.minuty jsme tahali za kratší konec a stále dotahovali mírný náskok soupeře ( 3:5 ), v obraně se nám celkem dařilo eliminovat nejlepšího střelce hostů, ale už od úvodních minut jsme se trápili střelecky. Do konce poločasu jsme zlepšili útok a otočili vývoj skóre na poločasových 12:8.

Ve 33.minutě zvyšoval Vejtruba na 14:9 a nic nenasvědčovalo tomu, že bychom utkání neměli zvládnout. Poté jsme však rozjeli festival zahazování vyložených šancí, někteří ani netrefovali zařízení. Začali nám docházeli síly na obranu nejlepšího střelce Kolína Poulíčka, který se prosazoval čím dál tím víc ( celkem nám vstřelil 13 branek ). Ve 46. minutě jsme prohrávali už 15:17. Náš výkon šel rapidně dolu, ve hře nás držel svými zákroky Kerbl. V 51.minutě otáčel Heinsch na 21:20, když snad podruhé během utkání poslechl radu trenéra a místo kliček zvolil střelbu ze střední vzdálenosti… Závěrečnou desetiminutovku jsme hrubě nezvládli hlavně v útočné fázi a celkově z toho byla zbytečná porážka 21:24.

V utkání jsme udělali spoustu technických chyb, ze kterých vyplynuly ztráty míče. V obraně to sneslo přísnější měřítko, jen někteří hráči na křídlech nevěděli koho mají bránit. Výborně chytal Kerbl, který se dostal na 50% úspěšnosti a díky němu jsme byli do konce utkání ve hře o body. Katastrofální byla úspěšnost střelby, ze 74 střel jsme dokázali proměnit jen 24 gólů. Na 21 technických chyb se taky nedá vyhrát. Vůbec nehrajeme rychlý protiútok, 2.vlnu kluci rozběhli 2x a byly z toho 2 góly...

Střelba: 74/21

Technické chyby: 21

Kerbl 48 střel / 24 chytil – Vejtruba 9/4, Heinsch 17/5, Šídlo 19/4, Ziemba 11/1, J.Holec 12/5, Koleška 0, Loukotka 2/0, Koštejn 3/0, Robotka 4/2.

Divákům děkujeme za podporu v hledišti !

Dobrovolníkům děkuji za pomoc u stolku.

Další utkání hrajeme 24.10. v Kutné Hoře.

středa 18.1.2023 | autor: Švícko

mladší dorost - MLADŠÍ DOROST nebude pokračovat v jarní části regionální soutěže SKSH. Během podzimu nám skončilo z různých důvodů 5 hráčů ( zdraví, jiný sport, jiné zájmy ), 6. nebude na jaro k dispozici, protože odchází na zahraniční studium. Věkově dorostenec nám v týmu zůstal akorát brankář, zbytek jsou starší žáci, kteří ve většině odmítli soutěž odehrát, protože mají svých zápasů dost a je tam velký výkonnostní rozdíl.

aktuální výsledky

Házená Mělník

Mělník

TJ Spartak Příbram