TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | ml. dorost

 
 
 
 
 

Sokol Bělá / ml. dorost / články / Mladší dorost porazil Úvaly a skončil na celkovém 2.místě

téma: mladší dorost | autor: Švícko | datum: středa 10.5.2017 | zobrazeno: 3669x

Mladší dorost porazil Úvaly a skončil na celkovém 2.místě

 


Sokol Bělá - Sokol Úvaly 30:21 ( 15:13 )

 

V sobotu 6.5. sehráli mladší dorostenci v městské sportovní hale poslední kolo letošního ročníku II.ligy. Se Sokolem Úvaly si to v přímém souboji rozdali o konečné druhé místo. V podzimní části jsme v Úvalech vyhráli 27:30, před posledním kolem soutěže nám patřilo 2.místo se ziskem 26 bodů, Úvaly byly na 3.místě se ziskem 24 bodů. Matematika byla jasná, rozhodoval vzájemný zápas, tz.konečné 2.místo nám zajistila i porážka o 3 branky, za předpokladu, že Úvaly nevstřelý více jak 30 branek. Každopádně poslední zápas sezóny jsme chtěli určitě vyhrát !

 

V sestavě chyběli Piešťanský, Vokoun, Doležal a Matěj Humpola, s lehčím zraněním začal na střídačce Jakub Humpola.

Vstup do zápasu byl z naší strany velmi vlažný. Kluci snad nevěděli, o co se hraje. Útok byl bez nápadu a pohybu, v obraně bylo hrobové ticho a chyběla bojovnost. V 10.minutě jsme prohrávali 3:6 a to jsme měli za sebou už trojnásobnou přesilovku, protože Úvaly šly po faulech a komentování výroků rozhodčích v úvodních minutách do třech hráčů. Ale soupeř oslabení zvládnul výborně ( 1:1 ), kluci mě opět přesvědčili, že bez "bugru" na střídačce to nepůjde. Na rozehrávku do útoku začal chodit J.Humpola a naše útočná hra se zvedla a zrychlila. Povedlo se nám otočit vývoj zápasu, ve 23.minutě zvyšoval Sucharda ze sedmičky na 11:8. Po prvním poločase svítilo na ukazateli skóre 15:13. V úvodní třicetiminutovce se hrálo hodně tvrdě na obou stranách. Do druhé půle se nám povedlo hráče trochu uklidnit, na obou stranách ubylo tvrdosti a kluci se soustředili více na hru.

 

Vstup do druhé půle se nám velmi vydařil, rozmezí 30.- 41.minuty jsme vyhráli 7:3 a tím jsme si vytvořili rozhodující náskok do konce zápasu. Úvaly ještě ve 43.minutě snižíly na 22:18, ale během několika minut se nám povedlo odskočit na bezpečný rozdíl šesti gólů. To už byli na hřišti hráči, kteří se nedostali do základní sestavy, opory se šetřily na následující utkání staršího dorostu.

 

Mladší dorost skončil na celkovém druhém místě naší skupiny II.ligy. Klukům patří gratulace a poděkování za vzornou reprezentaci oddílu.

 

Podrobnosti z utkání najdete ZDE.

 

 

Za celou sezónu děkujeme všem rodičům za podporu a pomoc s dopravou, dále našim partnerům a sponzorům, zvláště městu Bělá pod Bezdězem a firmě Atmos.

 

Tréninky pokračují dál až do plážovky, rozlučka, společné posezení u ohně za halou a medaile proběhnou nějaký pátek v červnu, to se ještě domluvíme.

 

Tabulku a statistiky II.ligy najdete ZDE.

 

 

 

 

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

aktuální výsledky

žádné utkání nenalezeno

příští utkání

7.9.

Házená Mělník - B

Mělník - B

1.kolo

09:00

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

LKP

oslavenci

4.7.

Šulcová Kamila (24)

7.7.

Vozáb Jakub (11)

8.7.

Hamšík Jakub (26)

13.7.

Klímová Michaela (11)

15.7.

Loukotka Jakub (25)

15.7.

Macoun Jaroslav (26)

15.7.

Mašek Alex (14)

21.7.

Müller František (44)

22.7.

Šulc Filip (26)

24.7.

Bártová Eliška (12)

24.7.

Humpola Matěj (22)

26.7.

Bernard Michal (24)

27.7.

Vaněk Viktor (23)

28.7.

Hanes Petr (12)

31.7.

Fryček Patrik (11)

odkazy

sokol.eu
handball.cz
https://www.handball.cz/regiony/stredocesky

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synNárodní sportovní agenturaStředočeský krajG&F industrial s.r.o.Yoursport s.r.o.Leman SportČeská obec sokolskáZŠ Bělá pod BezdězemZŠ a MŠ Tomáše Ježka Ralsko - KuřívodyCharon - Roman DubecStředočeský krajský svaz házenéSokolovna Music ClubSINSTUDIO s.r.o.,MUDr. Martin ZelenýJaroslav Knap - klempířJUDr. Jiří Cehák