TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | mladší dorostenky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / mladší dorostenky / články / 15. kolo II. ligy: Písek – TJ Sokol Bělá 36:19 (19:9)

téma: mladší dorostenky | autor: Roubik | datum: pondělí 12.3.2018 | zobrazeno: 407x

15. kolo II. ligy: Písek – TJ Sokol Bělá 36:19 (19:9)


V neděli 11. března jsme sehráli  15. kolo v Písku. Na zápas jsme vyrazili s vědomím toho, že to nebude vůbec lehké utkání. I proto to asi z naší strany nebyl vůbec  povedený zápas.

 

Před zápasem jsme se dohodli, že v obraně budeme důsledně přistupovat a v útoku se budeme snažit dostat do střelby z každého postu. Už první minuty naznačily, že to tak nepůjde. Do osmé minuty se nám střelecky nedařilo a drželi jsme gólový půst.  Což mě osobně hodně mrzelo hlavně z důvodu, že jsem kladl velký důraz na to, aby holky střílely co nejvíce. Nebýt Anežky Vítkové a Míši Lauberové tak jsme v první půlce vyslali sedm střel na domácí brankářku.  V obraně to nebylo o moc lepší a náš malý důraz byl znát . Soupeřky ho dokázaly potrestat. Po prvním poločase jsme odcházeli s nehezkým skóre 19:9.

 

Do druhé půle jsme vletěli s tím, že zkusíme se skóre něco udělat a nedostaneme o ´´dvacet´´. Plán hezký, ale dvě po sobě jdoucí soupeřovy dvojnásobné přesilovky nás vrátily nohama na zem. Ve čtrnácté minutě druhého poločasu  skóre 29:12 také ukazovalo, nad čím se musíme zamyslet a že spoléhat se na tři hráčky v týmu prostě nejde. Ke konci zápasu se nám ještě povedlo korigovat výsledek na konečných 36:19. Střelba za celý zápas 51/19 je o to horší, že 36x vystřelily dohromady dvě hráčky a to prostě nejde.

 

Výsledkem je,  že musíme více zapracovat na sehranosti týmu v obraně,  pořádně přistupovat a přerušovat soupeřky. V  útoku se musíme snažit střílet ze všech postů a ne  jenom ze středu a z levé spojky. Vyčítavé pohledy, které mezi hráčkami lítají, si nechat stranou. Házená je o kolektivu a né jen o jednotlivci a dokud nezačneme fungovat jako tým ve kterém se může spolehnout jedna na druhou, tak to o moc líp fungovat nebude!!!! Pro mě osobně je lepší zkusit  vystřelit i za cenu toho,  že to soupeřova brankařka chytí. Ne  jen odhazovat balóny a čekat,  co udělá druhá. V obraně to samé. Dokud nebudeme přistupovat a posouvat si hráče,  budeme neustále biti.

 

Abych jen nekritizoval, pár světlých momentů se také našlo. Pořád je jich ale méně než chyb, které vytváříme. Takže hlavy vzhůru, zamyslet se nad sebou a začít každá u sebe. Fungovat jako jeden tým! PROTOŽE CO JSME …….. TÝM!!!!!

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

aktuální výsledky

16.12.

TJ Sokol Písek

Písek

42

2LZČ

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

9

1.12.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

11

2LZČ

TJ Praha Háje Jižní Město - B

Háje JM - B

38

25.11.

HK Slavia VŠ Plzeň

SVŠ Plzeň

38

2LZČ

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

14

příští utkání

23.2.

1. HC Wendy Mělník

Mělník

12.kolo

12:00

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

2LZČ

2.3.

TJ Lokomotiva Cheb

Cheb

13.kolo

10:30

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

2LZČ

9.3.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

14.kolo

15:00

DHK Pardubice

Pardubice

2LZČ

oslavenci

2.2.

Závora Jiří (21)

4.2.

Femiak Pavel (42)

12.2.

Lohinová Michaela (19)

20.2.

Brožová Eliška (28)

20.2.

Kastnerová Sára (17)

20.2.

Vozábová Jana (16)

21.2.

Dvořák Matěj (27)

27.2.

Voláková Barbora (18)

29.2.

Orolín Pavel (35)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synSPS servis a programování strojůTom Bohemia CrystalRadim Vaněk - klempířČeská obec sokolskáStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková