oddíl házené

rozměry hrací plochy: 40x20m
povrch: regupol
kapacita hlediště: 300 diváků
Hala je vybavena plným zázemím pro sportovce i rozhodčí (šatny, sprchy), občerstvovacími automaty při vstupu.

adresa:

Mělnická 238
294 21 Bělá pod Bezdězem

mapa:

venkovní hřiště při Základní škole v Bělé pod Bezdězem

informace:

rozměry hrací plochy: 40x20m
povrch: umělá tráva
kapacita hlediště: 50 diváků
Hřiště prošlo v roce 2016 rekonstrukcí. Bohužel zde není zázemí pro hráče ani rozhodčí, lze však využít zázemí nedaleké (cca 200m) tělocvičny.

adresa:

Elišky Krásnohorské
294 21 Bělá pod Bezdězem

mapa:

pátek 17.8.2018 | autor: Sekretář

muži - Utkání ve Zruči n.S. - změna na neděli 21.10. od 11:00 hodin.

čtvrtek 16.8.2018 | autor: Sekretář

oddíl - Music club sokolovna - pondělí 20.8.2018 od 19:00 hodin, schůze výboru TJ společně s trenéry a vedoucí družstev.

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.