oddíl házené | mladší dorostenky

Sokol Bělá / mladší dorostenky / články / 17. kolo II. ligy: Cheb - TJ Sokol Bělá 30:14 (13:9)

téma: mladší dorostenky | autor: Roubik | datum: pondělí 19.3.2018 | zobrazeno: 332x

17. kolo II. ligy: Cheb - TJ Sokol Bělá 30:14 (13:9)

V sobotu 17.3 jsme v rámci předehrávky 17. kola  odcestovali na zápas do Chebu.

Na podzim jsme doma s Chebem sehráli celkem vyrovnané utkání,  které skončilo naší prohrou 16:18.

V rámci týdenní přípravy jsme přidali ještě páteční tréninky na kterých se ukázalo, že holky mají velký zájem se svými výkony něco dělat.  Účast  jedenácti hráček potěší o to víc,  když je vidět jak holky makají . Domluvili jsme se na čem se do konce sezóny zapracuje a v čem máme velké rezervy.

Do Chebu jsme se jeli pokusit soupeře co nejvíce potrápit a všem předvést co v nás je.

To se v prvním poločase ukázalo celkem reálné. V útoku jsme byli docela aktivní a dařila se spolupráce spojek s křídly. V obraně jsme přistupovali a poctivě bránili. Ubráněné oslabení 6-4, které trvalo necelé dvě minuty a ve kterém jsme inkasovali jedinou branku, mě hodně potěšilo.

Pak ale z naší strany přišel střelecký půst a soupeř se dostal na konci první půle do čtyř brankového vedení. Do šaten jsme odcházeli za stavu 13:9.

O poločase v šatně jsme si řekli, že začneme bojovat a jezdit abychom nelichotivý stav stáhli.

To se nám ale vůbec nepovedlo. Soupeř byl hned od začátku střelecky neomylný a svůj náskok nadále navyšoval. Po našich dvou neúspěšných sedmimetrových hodech se naše útočná frustrace ještě víc prohloubila.  I když na holkách bylo vidět, že by sebevíc chtěly,  tak to prostě nešlo. Za druhý poločas jsme dali jen pět branek a to je na tuto  soutěž strašně málo. Poučení pro další zápasy známe a víme, na co se soustředit.

I když podle konečného výsledku zápasu by každý řekl,  že není za co chválit, přesto si to nemyslím. Určitě bych všechny holky pochválil za přístup a snahu, to že se nám nedaří výsledkově, to je druhá věc.  Holky mezi sebou konečně začínají fungovat jako tým a to je strašně důležité. A pokud budou nadále takto pokračovat a odevzdávat na tréninku maximum,  bude to  jen lepší. Teď nás čeká bezmála čtyř týdenní zápasová  pauza.Tu využijeme k trénování a zapracujeme na našich slabinách. Společně to dáme.   Protože co jsme – TÝM !!!!!!

Podrobnosti z utkání najdete ZDE.

Za pomoc s dopravou děkuji Pecovým a Kodrikovým.

aktuální výsledky

1. HC Wendy Mělník