oddíl házené | mladší dorostenky

Sokol Bělá / mladší dorostenky / články / Poslední utkání sezóny proti Pardubicím

téma: mladší dorostenky | autor: Roubik | datum: pondělí 21.5.2018 | zobrazeno: 358x

Poslední utkání sezóny proti Pardubicím

V sobotním posledním utkání sezóny jsme na domácí půdě hostili tým Pardubic.

Věděli jsme, že to pro nás nebude lehké utkání.  Na podzim jsme v Pardubicích prohráli 45:22 ale i přesto jsme do zápasu šli na plno a chtěli jsme ze sebe dostat na hřišti maximum.

To se celkem dařilo, holky bojovaly a chtěly všem fanouškům předvést co v nich je a konečně dosáhnout vítězství.  Po prvním poločase jsme sice prohrávali 7:13 ale řekli jsme si, že se budeme snažit a jezdit po pr..li,  aby jsme utkání otočili.

To se nám sice nepodařilo,  ale přesto si myslím, že jsme si po utkání mohli říct,  že jsme žádnou ostudu nepředvedli. Bojovali jsme jako tým celý zápas do poslední vteřiny.Holky se navzájem podporovaly a snažily se si ve všem pomoct. O to hůř se nám na konci snášela prohra 18:28. Každá si ale přesto zaslouží pochvalu za předvedený výkon.

Detaily utkání zde.

V sobotu 26. května nás čeká rozlučka se sezónou za sportovní halou. I když se nám výsledkově nedařilo, tuto rozlučku si holky zaslouží.

Závěrem chci říct:  Hlavy vzhůru a pojďme dál bojovat. Protože co jsme ???  TÝM!!!!

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

aktuální výsledky

Smejkal Jiří (23)

Hubený Jan (35)

Filip Miroslav (16)