oddíl házené | mladší dorostenky

Sokol Bělá / mladší dorostenky / články / HC Plzeň - Sokol Bělá 28:22 (13:7)

téma: mladší dorostenky | autor: Hrubas | datum: pondělí 6.11.2017 | zobrazeno: 120x

HC Plzeň - Sokol Bělá 28:22 (13:7)

V neděli  5.11.2017  sehrálo družstvo mladších dorostenek zápas v Plzni proti HC.
Utkání začalo tak trochu jak ze špatného snu. Již v průběhu 2. minuty jsme díky nedisciplinovanosti, kdy děvčata špatně střídala, hráli ve 4 lidech. Tato chyba se bohužel v zápase ještě jednou opakovala, což se dá možná pochopit u minižáku, ale rozhodně né u družstva mladších dorostenek. Po tomto nevydařeném vstupu naše družstvo už jen dotahovalo náskok soupeře, který si pohodlně vypracoval až 6 brankový náskok. Do šaten šly oba týmy za stavu 13:7 pro domácí hráčky.
V druhém poločase bohužel nenastalo žádné podstatné zlepšení v naší hře. Výsledek 28:22 vypadá jako jasný, ale z mého pohledu to byl hratelný soupeř, který toho zase tak mnoho nepředvedl. Jakož i poněkolikáté nutno říci, že holky se poráží vlastními chybami, aniž by je k tomu donutil soupeř. I po několikrát vysvětlujícíí věci, stále opakují hloupé naučené chyby. Do těchto chyb se dá zařadit: nepřistupování k soupeři v obraně, střelba z nulového úhlu, střelba typu nahrávky z 12 metru na branku a podobné nesmysly..
Děvčata si bohužel neuvědomují, že tyto balony soupeři darují. Na zamyšlení je také hra do pivota a hra křídel po rychlém protiútoku, kde máme nulové zakončení.

Doufejme, že do příštího domácího zápasu si děvčata z těchto chyb vezmou ponaučení a pokusí se získat první body.

Informace o utkání ZDE.

Petr Netrval

aktuální výsledky

DHK Slavoj Žirovnice

Žirovnice

2LZČ

TJ Sokol Praha Kobylisy II.

Sokol Kobylisy

HC Plzeň