TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | mladší dorostenky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / mladší dorostenky / články / 20. kolo 2. ligy TJ Sokol Bělá x Slavoj Žirovnice 16:33 (4:15)

téma: mladší dorostenky | autor: Roubik | datum: pondělí 7.5.2018 | zobrazeno: 258x

20. kolo 2. ligy TJ Sokol Bělá x Slavoj Žirovnice 16:33 (4:15)


V sobotu 5. Května jsme doma hostili družstvo Žirovnice.

 

Po těžkém zápase v hlavním městě z předešlého týdne, kde nám Kobylisy uštědřily porážku 31:13 (18:5), a do kterého jsme nastupovali pouze s jednou hráčkou na střídání z důvodu marodky, jsme konečně chtěli na domácí půdě ukázat svoje kvality.

 

Před utkáním jsme si jasně řekli, co od sebe očekáváme a co chceme. Ale opak byl pravdou. První poločas pro nás byl jako ze špatného snu. Z naší strany dvanácti minutové čekání na první vstřelenou branku dokázalo zkušené družstvo Žirovnice potrestat a v patnácte minutě utkání vedlo 2:9. Trápení prvních poločasů je náš dlouhodobý problém, se kterým se snažíme hnout. Ale malá střelecká produktivita nám k tomu moc nepomáhá. V obranné části si dovolím říct, že holky dělají velké pokroky, ale náš výkon musí být vyrovnaný i v útočné části. Po první půlce jsme do šatny odcházeli za stavu 4:15.

 

O poločase proběhl šatnou uragán, po kterém jsem doufal, že se holky vyhecují a ukážou, že taky něco umí. Hned z kraje druhé půlky ale přišlo dvakrát po sobě jdoucí dvojnásobné vyloučení a hra ve čtyřech. Právě za tuto část hry musím všechny hodně pochválit. V prvním oslabení holky nedostaly ani jednu branku a ve druhém pouze jednu. Po útočné stránce jsme se začali také zlepšovat a dalo by se říct, že jsme druhou půlku zápasu předvedli, že také něco umíme. Konec zápasu pro nás znamenal ale jen jakési bojování o skóre a o to nedostat o dvě třídy. Zápas jsme dohráli za pro nás nelichotivého stavu 16:33.

 

Ponaučení pro další fungování týmu zní, že pokud nebudeme bojovat jako jeden tým a budeme se spoléhat na jednotlivce, na což poukazuji neustále a pořád, nikam se neposuneme. To že budeme hledat chyby na druhých a nezačneme sami u sebe, to už nechci od nikoho slyšet. Pokud nebudeme při hře zkoušet věci naučené z tréninku a budeme se vymlouvat, že to nejde, tak to podle mě nemá cenu vůbec dál dělat. Na druhou stranu je pro mě skoro nepochopitelné, jak se po špatných prvních poločasech holky umí kousnout a druhou půlku hry hrát vyrovnanou házenou. Za to bych je chtěl pochválit, ale taky zároveň říct, že se hrají poločasy dva a ne jen ten druhý. Z týmu cítím velkou sílu a potenciál do příští sezóny, kde už se nebudeme moct vymlouvat na to, že je někdo větší a silnější. Čeká nás dlouhá cesta a hodně dřiny. Tak hlavy vzhůru a neházet flintu do žita. Protože co jsme?? TÝM!!!

A já to s vámi jen tak nevzdám J.R.

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

aktuální výsledky

16.12.

TJ Sokol Písek

Písek

42

2LZČ

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

9

1.12.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

11

2LZČ

TJ Praha Háje Jižní Město - B

Háje JM - B

38

25.11.

HK Slavia VŠ Plzeň

SVŠ Plzeň

38

2LZČ

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

14

příští utkání

23.2.

1. HC Wendy Mělník

Mělník

12.kolo

12:00

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

2LZČ

2.3.

TJ Lokomotiva Cheb

Cheb

13.kolo

10:30

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

2LZČ

9.3.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

14.kolo

15:00

DHK Pardubice

Pardubice

2LZČ

oslavenci

2.2.

Závora Jiří (21)

4.2.

Femiak Pavel (42)

12.2.

Lohinová Michaela (19)

20.2.

Brožová Eliška (28)

20.2.

Kastnerová Sára (17)

20.2.

Vozábová Jana (16)

21.2.

Dvořák Matěj (27)

27.2.

Voláková Barbora (18)

29.2.

Orolín Pavel (35)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synSPS servis a programování strojůTom Bohemia CrystalRadim Vaněk - klempířČeská obec sokolskáStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková