oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / partneři a sponzoři

partneři a sponzoři našeho oddílu

Město Bělá pod Bezdězem

ATMOS - Jaroslav Cankař a syn

SPS servis a programování strojů

Tom Bohemia Crystal

Radim Vaněk - klempíř

PRS9 Group s.r.o.

Česká obec sokolská

Středočeský krajský svaz házené

základní škola Bělá pod Bezdězem

Bc. Hana Dufková

MUDr. Milan Hesoun

MUDr. Martin Zelený

MUDr. Luboš Svoboda

MUDr. Eva Mišková

neděle 19.5.2019 | autor: Sekretář

oddíl - Schůze TJ Sokol Bělá p.B. - házená Music club sokolovna - pondělí 20.5. 2019 výbor TJ 18:30 hodin, od 19:00 hodin společně s trenéry a vedoucí družstev.

sobota 18.5.2019 | autor: IvanHrib

minižáci - Turnaj mini 4+1 Příbram 19.5.2019 sraz u haly v 9.30hod. Sestava:Bernard,Urbánek,Svrčinová,Sůvová,Müller,Hentek, Erben,Černá,Šárogová,Hríb,Klímová,Raš, Vzít sebou podsedák,svačinu,pití,kapesné. Hraje se venku.

pátek 17.5.2019 | autor: Švícko

hráči bělské házené - Info pro MUŽE a STD: Sraz STD na sobotu s Havl.Brodem ve 14:00, sestava všech 7. Sraz mužů na sobotu se Zručí v 16:00. Z důvodu dohrávky II.ligy mldy 21.5. od 19:00 Bělá - Písek odpadá úterní trénink ! Poslední výhoz mužů a STD ( rozlučka se sezónou ) se koná v sobotu 22.6. za halou, podrobnosti později.

čtvrtek 16.5.2019 | autor: IvanHrib

minižáci - Turnaj mini 6+1 Hostivice sobota 18.5.2019 sraz v 7.30 u haly. Doprava zajištěna.Sestava:Loukotka,Pecová,Měšťanová,Hríb,Smékal,Flanderka, Hurta,Dubec,Vytiska,Hentek.

pátek 10.5.2019 | autor: Švícko

hráči bělské házené - Odjezdy na venkovní víkendové utkání: STD - v sobotu do Úval - 13:30 hala Bělá, 13:45 hala MB, doprava auty ( Švec, Krouský, J.Humpola ). Sestava: Bernard, Brisuda, Coufal, J.Humpola, Kučera, Piešťanský, Sojka , Vacek, Vítek. MUŽI - v neděli do Vršovic v 15:30 od haly, doprava auty ( Švec, Macoun, Nauš ). Sestava: Hamšík, Smejkal, Loukotka, Macoun, Maršálek, Nauš, Šulc + STD.

čtvrtek 9.5.2019 | autor: Hrubas

přípravka - Odjezd na turnaj do Mělníka je v sobotu 11.5.2019 v 7:30 hodin od sportovní haly v Bělé. Předpokládaný příjezd ve 14:30 hodin.
Sestava: Belková, Beran, Horáčková, Hrdina, Hrubá, Jeřábková, sestry Linkovi, Mazancová, Müller, Netrvalová, Smékalová, Sůva, Šilhová, Tříška, Tyrychtrová, Udatná, Vernerová (další ??? > info u trenérů).

Každé pondělí od 15:15 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem a každou středu od 15:30 do 17:00 hodin v tělocvičně Základní školy v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synSPS servis a programování strojůTom Bohemia CrystalRadim Vaněk - klempířPRS9 Group s.r.o.Česká obec sokolskáStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková