TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | ženy

Sokol Bělá / ženy / články / Sokol Bělá : Ústí nad Labem (27:18)

téma: ženy | autor: Jana | datum: čtvrtek 22.10.2015 | zobrazeno: 1250x

Sokol Bělá : Ústí nad Labem (27:18)


V sobotu 17.10. jsme odehrály další ligový zápas, tentokrát proti soupeřkám z Ústí nad Labem. V paměti jsme měly těžký zápas z jara, kdy nás ústecké hráčky překvapily osobní obranou dvou spojek a tvrdým útokem přes pivota a obraly nás remízou o jeden bod. I v tomto utkání jsme čekaly stejnou taktiku  se kterou také severočeský tým v prvních minutách vyrukoval.  Na osobní obranu dvou krajních spojek jsme byly připravené a místo pivota tak dle plánu naskočila další spojka a dařilo se nám obranou procházet a dávat góly. Ústí od této osobní obrany na základě našich úspěšných útoků následně upustilo a do hry se tak mohly zapojit i bělské spojky.

              

  Ačkoli jsme celou dobu držely vedení, stále jsme věděly, že Ústí je těžký soupeř a mohl by nás ještě v našich „silných“ závěrech přehrát.  Takže zatímco na světelné tabuli jsme vedly 5 minut před koncem o 9 branek, v našich hlavách bylo potřeba se koncentrovat a i těch posledních pár minut dohrát a nepustit ústecké (především spojku Janečkovou a pivotku Bázlerovou) do žádných větších akcí, které by mohly ohrozit naše vedení a zisk dvou bodů. Zápas jsme však do závěrečného hvizdu rozhodčích zvládly s konečným výsledkem 27:18.

 

Sestava a branky : Lepiešová E., Nováková N. – Rejnartová A. (3), Matějková K. (3), Kotrmanová J. (7), Kuhnová T. (1), Houserová P. (2), Houserová L., Křečková N., Kudrnáčová L. (10), Samešová N., Babíková Š. (1).

nábor mládeže

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

1.4.

Dvořák Tomáš (34)

6.4.

Kábrt Daniel (20)

7.4.

Hofta Jiří (32)

10.4.

Matějková Karla (29)

13.4.

Netrval Petr (50)

14.4.

Fiala Marek (14)

17.4.

Babíková Štěpánka (21)

23.4.

Lepiešová Eva (35)

24.4.

Pelcová Daniela (19)

26.4.

Brisuda Mikuláš (18)

28.4.

Urban Jan (72)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková