oddíl házené | ženy

Sokol Bělá / ženy / články / Sokol Bělá : Ústí nad Labem (27:18)

téma: ženy | autor: Jana | datum: čtvrtek 22.10.2015 | zobrazeno: 1030x

Sokol Bělá : Ústí nad Labem (27:18)

V sobotu 17.10. jsme odehrály další ligový zápas, tentokrát proti soupeřkám z Ústí nad Labem. V paměti jsme měly těžký zápas z jara, kdy nás ústecké hráčky překvapily osobní obranou dvou spojek a tvrdým útokem přes pivota a obraly nás remízou o jeden bod. I v tomto utkání jsme čekaly stejnou taktiku  se kterou také severočeský tým v prvních minutách vyrukoval.  Na osobní obranu dvou krajních spojek jsme byly připravené a místo pivota tak dle plánu naskočila další spojka a dařilo se nám obranou procházet a dávat góly. Ústí od této osobní obrany na základě našich úspěšných útoků následně upustilo a do hry se tak mohly zapojit i bělské spojky.

Ačkoli jsme celou dobu držely vedení, stále jsme věděly, že Ústí je těžký soupeř a mohl by nás ještě v našich „silných“ závěrech přehrát.  Takže zatímco na světelné tabuli jsme vedly 5 minut před koncem o 9 branek, v našich hlavách bylo potřeba se koncentrovat a i těch posledních pár minut dohrát a nepustit ústecké (především spojku Janečkovou a pivotku Bázlerovou) do žádných větších akcí, které by mohly ohrozit naše vedení a zisk dvou bodů. Zápas jsme však do závěrečného hvizdu rozhodčích zvládly s konečným výsledkem 27:18.

Sestava a branky : Lepiešová E., Nováková N. – Rejnartová A. (3), Matějková K. (3), Kotrmanová J. (7), Kuhnová T. (1), Houserová P. (2), Houserová L., Křečková N., Kudrnáčová L. (10), Samešová N., Babíková Š. (1).

nábor dětí

Každé úterý a čtvrtek od 15:00 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Drholcová Kateřina (25)

Mika Jaroslav (26)