oddíl házené | ženy

Sokol Bělá / ženy / články / SOKOL BĚLÁ – HC CheLK (25:20)

téma: ženy | autor: Lenka | datum: čtvrtek 26.11.2015 | zobrazeno: 1086x

SOKOL BĚLÁ – HC CheLK (25:20)

V sobotu 21.11. jsme na domácí palubovce přivítaly prozatímního lídra tabulky HC CheLK aneb spojení házenkářek Chebu a Lázní Kynžvart.  Očekávaly jsme samozřejmě těžký zápas a byly jsme rády, že první vzájemné utkání můžeme odehrát na domácí půdě za podpory našich fanoušků.

Cele utkání se neslo ve vyrovnaném duchu a to především velkou zásluhou brankářek, které na obou dvou stranách předváděly velmi dobré výkony. V naší bráně nás v tomto zápase podržely Nikola Nováková a Eliška Brožová. Zhruba v půlce druhého poločasu jsme si opět vybraly naši slabší chvilku a daly tak soupeřkám možnost zvýšit jejich náskok, ale naštěstí toho nedokázaly využít. Poté jsme již přebraly otěže v zápase my a dotáhly ho do vítězného konce.

Sestava a branky : N. Nováková, E. Brožová – A. Rejnartová (3), K. Matějková (3), J. Šteffanová (7), T. Kuhnová (5), P. Houserová (2), L. Houserová, N. Křečková (2), L. Kudrnáčová (3), Š. Babíková

nábor dětí

Každé úterý a čtvrtek od 15:00 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Drholcová Kateřina (25)

Mika Jaroslav (26)