oddíl házené | ženy

Sokol Bělá / ženy / články / SOKOL BĚLÁ – HC CheLK (25:20)

téma: ženy | autor: Lenka | datum: čtvrtek 26.11.2015 | zobrazeno: 1404x

SOKOL BĚLÁ – HC CheLK (25:20)

V sobotu 21.11. jsme na domácí palubovce přivítaly prozatímního lídra tabulky HC CheLK aneb spojení házenkářek Chebu a Lázní Kynžvart.  Očekávaly jsme samozřejmě těžký zápas a byly jsme rády, že první vzájemné utkání můžeme odehrát na domácí půdě za podpory našich fanoušků.

Cele utkání se neslo ve vyrovnaném duchu a to především velkou zásluhou brankářek, které na obou dvou stranách předváděly velmi dobré výkony. V naší bráně nás v tomto zápase podržely Nikola Nováková a Eliška Brožová. Zhruba v půlce druhého poločasu jsme si opět vybraly naši slabší chvilku a daly tak soupeřkám možnost zvýšit jejich náskok, ale naštěstí toho nedokázaly využít. Poté jsme již přebraly otěže v zápase my a dotáhly ho do vítězného konce.

Sestava a branky : N. Nováková, E. Brožová – A. Rejnartová (3), K. Matějková (3), J. Šteffanová (7), T. Kuhnová (5), P. Houserová (2), L. Houserová, N. Křečková (2), L. Kudrnáčová (3), Š. Babíková

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

žádný turnaj nenalezen

Každé pondělí od 15:15 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem a každou středu od 15:30 do 17:00 hodin v tělocvičně Základní školy v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Závora Jiří (21)

Femiak Pavel (42)

Lohinová Michaela (19)

Brožová Eliška (28)