oddíl házené | ženy

Sokol Bělá / ženy / články / Ženám začíná sezona utkáním Českého poháru v Turnově - 10.9.2016 od 16:00 hodin

téma: ženy | autor: Sekretář | datum: čtvrtek 8.9.2016 | zobrazeno: 918x

Ženám začíná sezona utkáním Českého poháru v Turnově - 10.9.2016 od 16:00 hodin

V sobotu 10.9.2016 od 16:00 hodin začínají ženy našeho oddílu házené své účinkování v soutěžích ČSH.

Na horké půdě v Turnově se střetnou s domácím týmem o postup z 1.kola ČP, vítěz utkání přivítá v druhém kole tým z Havlíčkova Brodu /8.-9.10. 2016/.

Po loňském vítězném tažení druhou ligou ženy nevyužili možnost postupu do 1.ligy ČR a nadále budou hrát stejnou soutěž - 2. ligu západ.

Svou obhajobu začínají v sobotu 17.9. 2016 v bělské sportovní hale s družstvem Milevska od 11:00 hodin.

Níže uvedený kádr doznal několik změn, na soupisce jsou i děvčata, která loni hrála dorosteneckou soutěž v Mladé Boleslavi. Mezi ně patří odchovankyně Daniela Pelcová a Vlaďka Husáková. Na hostování z Mladé Boleslavi přicházejí sestry Průšové, Markéta a Kateřina, Petra Houserová  ze Slavie, ze stejného klubu přišla brankářka Pavlína Kuběnová  a hráčka Martina Chvalná.

Soupiska:

Lepiéšová Eva ,Nováková Nikola ,Pavlína Kuběnová - Jana Šteffanová,Tereza Kuhnová, Anna Rejnartová, Petra Houserová,  Lucie Houserová, Karla Matějková, Nikola Křečková, Lenka Kudrnáčová,Samešová Nikol, Štěpána Babíková, Martina Chvalná,Daniela Pelcová, Vlaďka Husáková, Markéta Průšová a Kateřina Průšová.

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Houserová Lucie (28)

Čadil Martin (22)