oddíl házené | ženy

Sokol Bělá / ženy / články / Sokol Vršovice B : Sokol Bělá p. Bezdězem (29:23)

téma: ženy | autor: Jana | datum: pondělí 26.10.2015 | zobrazeno: 1153x

Sokol Vršovice B : Sokol Bělá p. Bezdězem (29:23)

V neděli 25.10. nastoupilo družstvo žen k dalšímu ze svých podzimních utkání a to v Praze, v hale v Heroldových sadech proti domácímu celku Vršovic. Hráčky vršovického „béčka“ chtěly zápas vyhrát (jak jinak) a mimo jiné nám tak vrátit porážku prvoligového „áčka“ v českém poháru žen.

Do zápasu jsme nevstoupily vůbec dobře, po několika neproměněných šancích a mírných zaškobrtnutích v obraně jsme rychle prohrávaly 3:0. V házené sice tento rozdíl nehraje až tak velkou roli a dá se během několika podařených útoků lehce smazat, nicméně nám se v tomto utkání nedařilo. Sice jsme se následně dokázaly chytit a pár branek vstřelit, ale domácí hráčky na nás postavily velmi dobrou obranu a i v útoku se jim dařilo především ze střel z dálky. Rozebírat minutu po minutě nemá na tomto místě zřejmě smysl. Zápas se nám nepovedl a nezvládly jsme ho především v našich hlavách. Nedokázaly jsme hrát naši hru a z ní se radovat. Nezbývá nám jen doufat, že do příštích zápasů nastoupí opět ten starý tým, který se nenechá stáhnout špatnou náladou a nebude na hřišti působit odevzdaným dojmem.

Sestava a branky : N. Nováková – A. Rejnartová (3), Matějková K. (2), Kotrmanová J. (9), Kuhnová T. (1), Houserová P. (5), Houserová L., Křečková N. (1), Kudrnáčová L. (2), Samešová N., Babíková Š.

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Houserová Lucie (28)

Čadil Martin (22)