oddíl házené | ženy

Sokol Bělá / ženy / články / Sokol Vršovice B : Sokol Bělá p. Bezdězem (29:23)

téma: ženy | autor: Jana | datum: pondělí 26.10.2015 | zobrazeno: 975x

Sokol Vršovice B : Sokol Bělá p. Bezdězem (29:23)

V neděli 25.10. nastoupilo družstvo žen k dalšímu ze svých podzimních utkání a to v Praze, v hale v Heroldových sadech proti domácímu celku Vršovic. Hráčky vršovického „béčka“ chtěly zápas vyhrát (jak jinak) a mimo jiné nám tak vrátit porážku prvoligového „áčka“ v českém poháru žen.

Do zápasu jsme nevstoupily vůbec dobře, po několika neproměněných šancích a mírných zaškobrtnutích v obraně jsme rychle prohrávaly 3:0. V házené sice tento rozdíl nehraje až tak velkou roli a dá se během několika podařených útoků lehce smazat, nicméně nám se v tomto utkání nedařilo. Sice jsme se následně dokázaly chytit a pár branek vstřelit, ale domácí hráčky na nás postavily velmi dobrou obranu a i v útoku se jim dařilo především ze střel z dálky. Rozebírat minutu po minutě nemá na tomto místě zřejmě smysl. Zápas se nám nepovedl a nezvládly jsme ho především v našich hlavách. Nedokázaly jsme hrát naši hru a z ní se radovat. Nezbývá nám jen doufat, že do příštích zápasů nastoupí opět ten starý tým, který se nenechá stáhnout špatnou náladou a nebude na hřišti působit odevzdaným dojmem.

Sestava a branky : N. Nováková – A. Rejnartová (3), Matějková K. (2), Kotrmanová J. (9), Kuhnová T. (1), Houserová P. (5), Houserová L., Křečková N. (1), Kudrnáčová L. (2), Samešová N., Babíková Š.

aktuální výsledky

FK Hvězda Cheb