TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | ženy

Sokol Bělá / ženy / články / Sokol Vršovice B : Sokol Bělá p. Bezdězem (29:23)

téma: ženy | autor: Jana | datum: pondělí 26.10.2015 | zobrazeno: 1334x

Sokol Vršovice B : Sokol Bělá p. Bezdězem (29:23)


V neděli 25.10. nastoupilo družstvo žen k dalšímu ze svých podzimních utkání a to v Praze, v hale v Heroldových sadech proti domácímu celku Vršovic. Hráčky vršovického „béčka“ chtěly zápas vyhrát (jak jinak) a mimo jiné nám tak vrátit porážku prvoligového „áčka“ v českém poháru žen.

               

Do zápasu jsme nevstoupily vůbec dobře, po několika neproměněných šancích a mírných zaškobrtnutích v obraně jsme rychle prohrávaly 3:0. V házené sice tento rozdíl nehraje až tak velkou roli a dá se během několika podařených útoků lehce smazat, nicméně nám se v tomto utkání nedařilo. Sice jsme se následně dokázaly chytit a pár branek vstřelit, ale domácí hráčky na nás postavily velmi dobrou obranu a i v útoku se jim dařilo především ze střel z dálky. Rozebírat minutu po minutě nemá na tomto místě zřejmě smysl. Zápas se nám nepovedl a nezvládly jsme ho především v našich hlavách. Nedokázaly jsme hrát naši hru a z ní se radovat. Nezbývá nám jen doufat, že do příštích zápasů nastoupí opět ten starý tým, který se nenechá stáhnout špatnou náladou a nebude na hřišti působit odevzdaným dojmem.

 

Sestava a branky : N. Nováková – A. Rejnartová (3), Matějková K. (2), Kotrmanová J. (9), Kuhnová T. (1), Houserová P. (5), Houserová L., Křečková N. (1), Kudrnáčová L. (2), Samešová N., Babíková Š.

nábor mládeže

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

1.6.

Samešová Nikol (29)

2.6.

Baičev Martin (19)

8.6.

Paulus Luboš (35)

9.6.

Křečková Nikola (28)

13.6.

Kabátník Mikuláš (13)

19.6.

Stanev Richard (18)

24.6.

Tošovský Antonín (42)

24.6.

Šteffan Jiří (57)

27.6.

Poživilová Vendula (14)

29.6.

Švarcová Marie (18)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková