TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | mladší dorost

Sokol Bělá / mladší dorost / články / 13.kolo II.ligy MLD: Sokol Bělá - Loko Louny 27:34 ( 13:19 )

téma: mladší dorost | autor: Švícko | datum: pondělí 27.2.2017 | zobrazeno: 1065x

13.kolo II.ligy MLD: Sokol Bělá - Loko Louny 27:34 ( 13:19 )

 


Ve 13.kole II.ligy mladšího dorostu jsme v městské sportovní hale hostili vedoucí Louny. Podzimní utkání jsme v Lounech prohráli 35:28, ale i přesto jsme si do jarní odvety věřili. Vzhledem k tomu, že mladší dorost Lovosic měl volno, čekali jsme soupeře v plné utočné síle, což se nakonec potvrdilo.
Byl to souboj o první místo, utkání jsme si chtěli hlavně užít, protože to je jeden z mála zápasů ve II.lize, který nás opravdu prověří.

 

Do utkání jsme vstoupili katastrofálně. Nedůraz v obraně, útok bez pohybu a spolupráce, to vše vyústilo ve vedení hostů 3:9 v 10.minutě. Mezitím jsme už v čase 4:36 brali time - out. V obraně se nám sice dařilo ubránit střelce Jetenského, ale Trkovský s Holubcem dokázali naši obranu rozebírat a drželi Louny v bezpečném odstupu 6-7 gólů po celý první poločas.


O poločase toho bylo hodně k řešení, hráči zůstávali hluboko pod svými možnostmi. Kluci potřebovali zvednout hlavu, protože před námi byl celý druhý poločas.


Ve druhé půli byla přeci jen znát větší snaha a odhodlání se poprat o výsledek. Přitvrdili jsme i v obraně a ve 45.minutě snižoval Šídlo na 22:25 při naší začínající přesilovce 6:4. Tu jsme bohužel nesehráli dobře, respektivě se nám nepovedlo proměnit šance. V 48.minutě dostal Sojka červenou kartu za třetí vyloučení a tím bylo v podstatě po zápase. Během následujících minut si Louny opět vytvořily bezpečný náskok a utkání bez problémů dovedly do vítězného konce.

 

Nám se utkání nepovedlo,Louny vyhrály zcela zaslouženě. Měly vyrovnanější kádr, více chtěly a byly o hodně více produktivnější / střelba  B 59/27 - L 43/34 /. My jsme nehráli kolektivně, do zápasu někteří nastoupili s hodně velkým respektem. V útoku nás dlouhodobě trápí pravá spojka, po konci Kubiše tam chybí kvalita, dvě střely z postu pravé spojky za 60 minut hovoří za vše. Přísnější měřítko snesl akorát Sucharda na pravém křídle.

 

K rozhodčím mám velký respekt, ale tentokrát se k tomu musím vyjádřit. Poslat pískat souboj o 1.místo nováčky bylo velmi nešťastné rozhodnutí. Rozhodčí výsledek utkání neovlivnili, ale "utkání jara" všem zkazili. Od 10.minuty kupili jednu hrubou chybu za druhou na obě strany. Trenéři byli hodně naštvaný, hráči nevěděli co mají hrát a o fanoušcích obou klubů ani nemluvím.

 

Divákům děkujeme za podporu v hledišti, další utkání hrajeme v neděli 5.3. od 18:00 ve Vršovicích s místním Sokolem.

 

Podrobnosti z utkání ZDE.

 

II.liga MLD SČ 16/17 >>> ZDE.

 

 

Přiložené fotky

nábor mládeže

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

1.5.

Husáková Vladimíra (21)

4.5.

Šídlo Jiří (18)

9.5.

Hendrych Martin (42)

13.5.

Opustil Tomáš (39)

16.5.

Rejnartová Anna (30)

18.5.

Myšák Jan (23)

21.5.

Hradiský Lukáš (16)

21.5.

Šírek Jaroslav (26)

24.5.

Chvalná Martina (29)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková