TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | mladší dorost

Sokol Bělá / mladší dorost / články / Mladší dorost porazil Úvaly a skončil na celkovém 2.místě

téma: mladší dorost | autor: Švícko | datum: středa 10.5.2017 | zobrazeno: 1303x

Mladší dorost porazil Úvaly a skončil na celkovém 2.místě

 


Sokol Bělá - Sokol Úvaly 30:21 ( 15:13 )

 

V sobotu 6.5. sehráli mladší dorostenci v městské sportovní hale poslední kolo letošního ročníku II.ligy. Se Sokolem Úvaly si to v přímém souboji rozdali o konečné druhé místo. V podzimní části jsme v Úvalech vyhráli 27:30, před posledním kolem soutěže nám patřilo 2.místo se ziskem 26 bodů, Úvaly byly na 3.místě se ziskem 24 bodů. Matematika byla jasná, rozhodoval vzájemný zápas, tz.konečné 2.místo nám zajistila i porážka o 3 branky, za předpokladu, že Úvaly nevstřelý více jak 30 branek. Každopádně poslední zápas sezóny jsme chtěli určitě vyhrát !

 

V sestavě chyběli Piešťanský, Vokoun, Doležal a Matěj Humpola, s lehčím zraněním začal na střídačce Jakub Humpola.

Vstup do zápasu byl z naší strany velmi vlažný. Kluci snad nevěděli, o co se hraje. Útok byl bez nápadu a pohybu, v obraně bylo hrobové ticho a chyběla bojovnost. V 10.minutě jsme prohrávali 3:6 a to jsme měli za sebou už trojnásobnou přesilovku, protože Úvaly šly po faulech a komentování výroků rozhodčích v úvodních minutách do třech hráčů. Ale soupeř oslabení zvládnul výborně ( 1:1 ), kluci mě opět přesvědčili, že bez "bugru" na střídačce to nepůjde. Na rozehrávku do útoku začal chodit J.Humpola a naše útočná hra se zvedla a zrychlila. Povedlo se nám otočit vývoj zápasu, ve 23.minutě zvyšoval Sucharda ze sedmičky na 11:8. Po prvním poločase svítilo na ukazateli skóre 15:13. V úvodní třicetiminutovce se hrálo hodně tvrdě na obou stranách. Do druhé půle se nám povedlo hráče trochu uklidnit, na obou stranách ubylo tvrdosti a kluci se soustředili více na hru.

 

Vstup do druhé půle se nám velmi vydařil, rozmezí 30.- 41.minuty jsme vyhráli 7:3 a tím jsme si vytvořili rozhodující náskok do konce zápasu. Úvaly ještě ve 43.minutě snižíly na 22:18, ale během několika minut se nám povedlo odskočit na bezpečný rozdíl šesti gólů. To už byli na hřišti hráči, kteří se nedostali do základní sestavy, opory se šetřily na následující utkání staršího dorostu.

 

Mladší dorost skončil na celkovém druhém místě naší skupiny II.ligy. Klukům patří gratulace a poděkování za vzornou reprezentaci oddílu.

 

Podrobnosti z utkání najdete ZDE.

 

 

Za celou sezónu děkujeme všem rodičům za podporu a pomoc s dopravou, dále našim partnerům a sponzorům, zvláště městu Bělá pod Bezdězem a firmě Atmos.

 

Tréninky pokračují dál až do plážovky, rozlučka, společné posezení u ohně za halou a medaile proběhnou nějaký pátek v červnu, to se ještě domluvíme.

 

Tabulku a statistiky II.ligy najdete ZDE.

 

 

 

 

nábor mládeže

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

1.4.

Dvořák Tomáš (34)

6.4.

Kábrt Daniel (20)

7.4.

Hofta Jiří (32)

10.4.

Matějková Karla (29)

13.4.

Netrval Petr (50)

14.4.

Fiala Marek (14)

17.4.

Babíková Štěpánka (21)

23.4.

Lepiešová Eva (35)

24.4.

Pelcová Daniela (19)

26.4.

Brisuda Mikuláš (18)

28.4.

Urban Jan (72)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková