oddíl házené | mladší dorost

Sokol Bělá / mladší dorost / články / 19.kolo II.ligy MLD: HSK Tygři Ústí - Sokol Bělá 19:34 ( 5:16 )

téma: mladší dorost | autor: Švícko | datum: sobota 8.4.2017 | zobrazeno: 244x

19.kolo II.ligy MLD: HSK Tygři Ústí - Sokol Bělá 19:34 ( 5:16 )

V předehrávce 19.kola jsme ve čtvrtek 6.4. zajížděli k utkání do Ústí nad Labem. Domácí jsou na chvostu tabulky stále bez bodu, v podzimním utkání se nám doma podařilo zvítězit 38:27. Z důvodů dolečení zranění s námi neodcestovali Sojka, J.Humpola a Sucharda, velký prostor tak dostali hráči širšího kádru.
Do zápasu jsme nastupovali pod tíhou dvou porážek a špatných výkonů, takže před utkáním bylo velkým otazníkem, jak se nám bude dařit herně a výsledkově.

Úvod zápasu byl z naší strany zbytečně nervózní a přemotivovaný, v 10.minutě jsme měli už 5 technických chyb. Poté se kluci dostali do tempa, když z rychlých protiútoků trestali neproměněné šance domácích hráčů. Rozmezí 16.- 24. minuty se nám povedlo vyhrát 0:8. Tím jsme si vytvořili rozhodující náskok a kluci se uklidnili. Vacek, Vaněk, Brisuda a Piešťanský  mezi spojkami výborně bránili a kluci vyráželi do rychlých protiútoků, které bezpečně proměňovali. V závěru 1.poločasu se Ústí zranil brankář a zbytek utkání dochytal hráč z pole.

Druhý poločas se obraz hry nezměnil, snažili jsme se hrát maximálně rychle dopředu, což se nám tentokrát dařilo.
Brankáři se podělili o hrací čas rovným dílem, každý jeden poločas. Kryštof Doležal odehrál téměř celé utkání a vstřelil svůj 1.gól v dorostenecké lize. Sazebník za 1.gól je jasný, občerstvení do kabiny :o). Ostatní hráči si také dostatečně zahráli, při neúčasti nejlepších střelců Sojky a Humpoly byli nuceni tvořit, což se jim převážně dařilo. Do střelecké listiny se zapsali všichni hráči.

Při vší úctě k soupeři vítězství nepřeceňujeme, ale je důležité hlavně kvůli psychice hráčů.

Podrobnosti z utkání >>> ZDE.

Za pomoc s dopravou děkuji K.Krouskému a L.Bernardovi.

Další utkání hrajeme doma 22.4. s Kutnou Horou, ale teď už žijeme turnajem PHC 2017, kterého se o Velikonocích zúčastníme / více info v pondělí, kdy už budeme znát rozlosování základní skupiny /.

aktuální výsledky

TJ Sparta Kutná Hora