TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | mladší dorost

Sokol Bělá / mladší dorost / články / 20.kolo II.ligy MLD: Sokol Bělá - Sparta Kutná Hora 43:32 ( 23:18 )

téma: mladší dorost | autor: Švícko | datum: středa 26.4.2017 | zobrazeno: 1183x

20.kolo II.ligy MLD: Sokol Bělá - Sparta Kutná Hora 43:32 ( 23:18 )

 


Sobotní sportovní program v hale za Sokolovnou pokračoval utkáním II.ligy mladšího dorostu. Ve 20.kole jsme hostili ve středočeském derby Kutnou Horu. Podzimní zápas jsme ve Zruči n.S., kde má dorost Kutné Hory dočasný azyl, vyhráli 32:36. Kutná Hora přijela v oslabené sestavě, chyběli hostující hráči z Dukly, ale v sestavě byl nejlepší střelec ligy Procházka. Chtěli jsme potvrdit 2 body z Ústí n.L. a souboj o konečné druhé místo mít ve vlastních rukou.

 

Hosté přijeli jen s jedním hráčem na střídání, taktika byla jasná. Hrát maximalně rychle 1., 2. vlnu, rychle rozehrávat po obdržené brance a "bušit" do soupeře, aby mu během druhého poločasu došly síly.

Od začátku se hrálo hodně útočně a padalo dost gólů. Nám se dařilo držet se předzápasových předsevzetí, v 10.minutě byl stav 11:5, v 19. zvyšoval Brisuda už na 16:11. Dávali jsme jednoduché góly z rychlého útoku, na postavenou obranu se dokázali prosadit hlavně Humpola se Sojkou.

 

Do druhé půle jsme vstoupili velmi vlažně, čehož Kutná Hora dokázala využít. V 37.minutě snižoval Procházka na 25:22 a hosté se vrátili do zápasu. Klukům se povedlo vrátit ke své hře a během deseti minut odskočili na bezpečných 34:26 ve 47. minutě. Závěr utkání hosté dohrávali už bez hráčů na střídání, protože Jeníček dostal po třetím vyloučení červenou kartu. Konečný výsledek 43:32 hovoří za vše. Hrálo se hodně útočně a otevřeně.

 

Výsledku si velmi vážíme, po nepřesvědčivých výkonech v lize a na turnaji PHC se kluci dostávají do pohody, potěšil mě i výkon většiny hráčů. Důležitým faktorem byl náš širší kádr. Do hry se zapojili všichni hráči, opory naplnily očekávání, dobrou jarní formu potvrdili Vaněk s Brisudou. Rezervy máme v obraně, tam je stále co dohánět.

 

Divákům děkujeme za podporu v hledišti :o) .

 

Podrobnosti z utkání najdete ZDE.

 

Zranění dvou hráčů soupeře, o kterém jsem se dozvěděl až z komentáře kolegy z Kutné Hory, je nám upřímně líto. Zdravim do Kutné Hory a borcům přeji brzké uzdravení !


V 21.kole máme volný los a s letošním ročníkem II.ligy se rozloučíme 6.5. v přímém souboji o 2.místo se Sokolem Úvaly. Tímto Vás všechny srdečně zveme. Chceme se rozloučit hezkou, ofenzivní házenou, přijďte nás povzbudit !

 

Fotky z utkání najdete ZDE.

 


 

nábor mládeže

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

1.4.

Dvořák Tomáš (34)

6.4.

Kábrt Daniel (20)

7.4.

Hofta Jiří (32)

10.4.

Matějková Karla (29)

13.4.

Netrval Petr (50)

14.4.

Fiala Marek (14)

17.4.

Babíková Štěpánka (21)

23.4.

Lepiešová Eva (35)

24.4.

Pelcová Daniela (19)

26.4.

Brisuda Mikuláš (18)

28.4.

Urban Jan (72)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková