oddíl házené | ženy

Sokol Bělá / ženy / články / 23.ročník memoriálu Mileny Foltýnové

téma: ženy | autor: Švícko | datum: úterý 9.11.2021 | zobrazeno: 260x

23.ročník memoriálu Mileny Foltýnové

6.11. se družstvo žen zúčastnilo přátelského turnaje v Litvínově. Pro děvčata to byla po dlouhé odmlce premiéra a zápasová zátěž. Turnaje se zúčastnila 4 družstva: Ústí n.L., Bělá, Promilky, Bílina. Hrálo se 2x 15 minut.

Sestava: Lucie Králová, Anežka Vítková, Daniela Pelcová, Nela Pecová, Vlaďka Husáková, Michaela Lohinová, Tereza Beranová, Sára Kastnerová, Anežka Špringlová, Klárka Hýblová.

Trenérky: Magda Foltýnová, Zuzana Zumrová.

Naše výsledky

Sokol Bělá - Ústí 8:14 ( 3:6)

Sokol Bělá - Bílina 14:16 ( 6:7 )

Sokol Bělá - Promilky 7:18 ( 2:10 )

První zápas byl spíše o tom, že se děvčata rozkoukávala. V druhém utkání se jim vedlo velice dobře, měly výbornou obranu, několik signálů a zákroků. Ženy z Bíliny věděly, že prohrávaly, tak si na pomoc vzaly hráčky z Německa, což nám nepřišlo moc fair - play. Po velkém boji z toho byla prohra po dobrém výkonu 14:16. V posledním utkání jsme neměly šanci, na soupeřkách byla znát herní praxe.

Všechny holky hrály super, bojovaly, ale chtěla bych vyzdvihnout Klárku Hýblovou, která v životě házenou nehrála, vlezla si do brány a vůbec se nebála. Chytala dobře.

Chce to pokračovat v tréninku a už se těšíme na další turnaj.

Závěrem bych chtěla poděkovat Lukášovi Vítkovi, že mi pomáhá s trénováním.

Zuzka Zumrová

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

žádný turnaj nenalezen

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Beran Stanislav (45)

Kučera Jonáš (20)

Kučera Kryštof (20)

Holec Vít (14)