TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | ženy

 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / ženy / články / TJ Sokol Bělá p. Bezdězem – Spartak Ústí nad Labem … 27:17 (13:10)

téma: ženy | autor: Lenka | datum: pondělí 7.3.2016 | zobrazeno: 3702x

TJ Sokol Bělá p. Bezdězem – Spartak Ústí nad Labem … 27:17 (13:10)


V neděli vyjelo družstvo žen k dalšímu jarnímu utkání, tentokrát do Ústí nad Labem. Očekával se těžký zápas, neboť s domácím týmem a navíc na jejich palubovce jsme loni neodehrály zrovna kvalitní utkání. Takzvaným strašákem byly také ústecké střelkyně Janečková a pivotka Bázlerová. Náš tým navíc do utkání nastupoval bez předchozí tréninkové jednotky, takže jsme měly obavy, jaký výkon podáme.

 

Do zápasu vstoupila obě dvě družstva vyrovnaně a ani jeden z týmu výrazněji ve skóre neutekl.  Poločas skončil 13:10 v náš prospěch. Na začátku druhého poločasu jsme dokázaly velmi rychle zvyšovat náš náskok a soupeři utekly až na rozdíl 7 branek. Ústecký celek se snažil skóre korigovat, ale místo vstřelených branek se uchyloval k ostrému faulování našich hráček, za což si domácí odnášely dvouminutové tresty. A po odehraných 60.minutách jsme slavily další vítězství v řadě.

 

Naší silnou stránkou byla především velmi dobrá obrana a to po celou dobu zápasu. Výborně bránila Tereza Kuhnová na pravé spojce, která nepustila domácí Janečkovou k výraznějšímu prosazení (nutno podotknout, že Janečková se v posledních dvou zápasech zapsala 12 a 14 brankami proti Astře a Kobylisům) a také Nikola Křečková, která měla za úkol osobně na pivotu bránit ústeckou Bázlerovou a zamezit přihrávkám na tuto hráčku. V útoku již standardně ústecké vyrukovaly s osobní obranou na naší Janu Šteffanovou, nicméně podcenily sílu a zkušenosti ostatních hráček, které se tak také mohly podílet na výhře svými góly. Zápas velmi dobře vyšel Káje Matějkové, která nastřílela 7 branek. Toto vítězství bylo pro nás velmi důležité a doufáme, že budeme v dobrých výsledcích pokračovat i nadále.

 

Sestava a branky : E. Lepiešová,  N. Nováková – A. Rejnartová (4), K. Matějková (7), J. Šteffanová (3), T. Kuhnová (5), L. Houserová (1), N. Křečková (2), L. Kudrnáčová (4), Š. Babíková (1).

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

příští turnaj

žádný turnaj nenalezen

nábor mládeže

Každé každé úterý a čtvrtek od 15:15 až 18:00 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

1.6.

Houška Tomáš (35)

2.6.

Charvátová Anna (15)

4.6.

Šťastný Michal (31)

8.6.

Vlk Jakub (30)

9.6.

Šindelář František (65)

13.6.

Petreková Eliška (13)

13.6.

Strnadová Aneta (12)

13.6.

Šídlo Jakub (18)

14.6.

Hoznauerová Adéla (12)

16.6.

Šilhová Eliška (14)

18.6.

Polesný Lukáš (32)

18.6.

Robotka Daniel (18)

19.6.

Stanev Richard (24)

24.6.

Koštejn Václav (16)

24.6.

Tošovský Antonín (48)

25.6.

Černa Lucie (15)

odkazy

sokol.eu
handball.cz
https://www.handball.cz/regiony/stredocesky

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synNárodní sportovní agenturaStředočeský krajG&F industrial s.r.o.Yoursport s.r.o.Leman SportČeská obec sokolskáZŠ Bělá pod BezdězemZŠ a MŠ Tomáše Ježka Ralsko - KuřívodyCharon - Roman DubecStředočeský krajský svaz házenéSokolovna Music ClubSINSTUDIO s.r.o.,MUDr. Martin ZelenýJaroslav Knap - klempířJUDr. Jiří Cehák