TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | ml. žákyně

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / ml. žákyně / články / Turnaj mladších žaček v Mělníku – 9.6.2024

téma: mladší žákyně | autor: Hrubas | datum: pondělí 10.6.2024 | zobrazeno: 343x

Turnaj mladších žaček v Mělníku – 9.6.2024

Družstvo mladších žaček v Mělníku - Hrubý, Klímová, Sabolová, Austová, Hašulová, Hrubá, Charvátová, Udatná, Strnadová, Netrval, ležící Hoznauerová, Bártová 


V neděli 9.6.2024 jsme se zúčastnili posledního mistrovského turnaje mladších žaček, tentokrát na venkovním hřišti v Mělníku. Hrálo se za úmorného vedra, los nám nebyl také příliš nakloněn, když jsme odehráli tři utkání během tří hodin. Tentokrát v sestavě chyběly nemocné Ella a Kája.
Po posledním „představení“ s Turnovem v Hostivicích jsme na turnaj odjížděli s mírnými obavami, jak holky k turnaji přistoupí. Naše obavy byly ale zbytečné, protože holky neponechaly nic náhodě, a všechna utkání vyhrála.

 

Sokol Bělá – SK Hudlice 14:10 (6:3)
V prvním utkání jsme nastoupili proti třetímu týmy tabulky, který tentokrát nastoupil v nejsilnější sestavě. Vstup do utkání se nám povedl. Vycházeli jsme z dobře fungující obrany, za kterou výborně chytala Eliška. V útoku jsme se snadno prosazovali a dařilo se nám proměňovat naše vyložené šance. Díky tomu jsme si vypracovali vedení 6:2.
Ve druhém poločase jsme trochu polevili, ale stále jsme si bez větších problémů udržovali naše vedení z prvního poločasu.
Střelecky se dařilo Anetě, dobré utkání odehrály Terka a Zuzka. Výborný výkon předvedla v brance Eliška.

 

Sokol Bělá – TJ AŠ Mladá Boleslav 19:10 (10:5)
Ve druhém utkání nás čekal předposlední tým tabulky. Díky dobře fungující obraně se nám opět vydařil úvod utkání. Ve 12. minutě jsme vedli 9:3 a o vítězi utkání bylo prakticky rozhodnuto.
Ve druhém poločase jsme pokračovali v naší hře. Díky dobré obraně a kvalitnímu výkonu Elišky a Adélky v brance, jsme poměrně snadno zvítězili 19:10.
Střelecky se dařilo Terce a Zuzce, herně se dařilo Sáře. Ve druhém poločase se dařilo v brance Adélce.

 

Sokol Bělá – Házená Mělník 14:12 (9:5)
Do posledního utkání s domácími děvčaty jsme nastoupili po krátké přestávce. Budeme se opakovat. Opět jsme měli skvělý vstup do utkání. Výborná obrana a skvělá Eliška v brance z čehož vyplynulo naše vedení 5:0. Toto vedení jsme udrželi až do poločasu.
Ve druhém poločasu už holkám viditelně docházely síly. Ve 22. minutě jsme vedli stále 12:7, ale závěr utkání už holky dohrávaly silou vůle. Nakonec jsme byli všichni rádi za závěrečný hvizd, po kterém jsme mohli oslavit naše vítězství.
Skvělé utkání odehrály Aneta a Sára, opět se v brance dařilo Elišce.

 

Sestava a branky Bělé: Bártová 2/1, Hoznauerová 1 – Austová 9, Hašulová 8, Hrubá 9, Charvátová 4, Klímová, Sabolová 3, Strnadová 10, Udatná 1

 

Tradičně se tým opíral o výkony Anety, Terky, Zuzky a Sáry. Všem se turnaj velice vydařil jak herně, tak i střelecky. V brance zazářila opět Eliška, která byla opět oporou. V utkání s Mladou Boleslaví nastoupila v útoku a dokázala vstřelit dvě branky. Právě v tomto utkání dostala příležitost v brance Adélka a svým výkonem nás nadchla. Dobrý turnaj odehrála Lucka, které se dařilo střelecky a byla především oporou naší obrany. Pochvalu si zaslouží také Iza, která tentokrát musela nastoupit snad na všech postech kromě brány. Dokázala se střelecky prosadit, nejvíce se jí dařilo v pivotu. Bohužel se nám stále střelecky nedaří na křídlech, kde převážně nastupovaly Míša a Klárka. Holky si nevypracují příliš šancí a když už, tak svou příležitost bohužel nepromění. Naopak v obraně obě zaslouží velkou pochvalu, pracují velice dobře a pomáhají s bráněním spojek a pivota.

 

Z turnaje odjíždíme po třech výhrách velice spokojení. Jak se ukázalo, tak naše obavy byly zcela zbytečné, protože tento kolektiv chce vyhrát každé utkání. Máme radost z práce celého týmu v obraně. I přesto, že do ideálu máme hodně daleko, tak je vidět velké zlepšení. V útoku nás trápí skoro nulové využívání křídel a pivota. Většímu hodnocení sezóny brzy věnujeme samostatný článek. Cestou domů za odměnu proběhla tradiční návštěva zmrzlinárny ve Mšeně.

 

V konečné tabulce holky obsadily skvělé druhé místo, což je vzhledem k věku a šířce kádru velký úspěch.
Na tomto turnaji se s kategorií mladších žákyň rozloučily Terezka Hrubá a Izabelka Sabolová, které v příští sezóně budou nastupovat za starší žákyně.

 

Opět děkujeme našemu fanclubu, který nás podporoval i na tomto turnaji. Děkujeme rozhodčím za bezproblémové řízení utkání a pořadatelům za pěkný turnaj. Tentokrát bychom chtěli poděkovat všem soupeřkám za celou sezónu. Za celý „rok“ se během turnajů nestal žádný problém. Všechny hráčky i trenéři se k sobě chovají ohleduplně a navzájem se podporují. Speciální dík patří holkám a trenérů z Mělníka. Doufáme, že naše spolupráce bude pokračovat i v příštích sezónách.

 

Jelikož se jednalo o poslední turnaj v sezóně, tak nás do prázdnin čeká je rozlučka 21.6. a dětská plážovka 29.6.

Přiložené fotky

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

aktuální výsledky

9.6.

Házená Mělník

Mělník

12

SL

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

14

9.6.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

19

SL

HC TJ AŠ Mladá Boleslav

Mladá Boleslav

10

9.6.

SK Hudlice

Hudlice

10

SL

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

14

příští utkání

žádné utkání nenalezeno

oslavenci

1.6.

Houška Tomáš (35)

2.6.

Charvátová Anna (15)

4.6.

Šťastný Michal (31)

8.6.

Vlk Jakub (30)

9.6.

Šindelář František (65)

13.6.

Petreková Eliška (13)

13.6.

Strnadová Aneta (12)

13.6.

Šídlo Jakub (18)

14.6.

Hoznauerová Adéla (12)

16.6.

Šilhová Eliška (14)

18.6.

Polesný Lukáš (32)

18.6.

Robotka Daniel (18)

19.6.

Stanev Richard (24)

24.6.

Koštejn Václav (16)

24.6.

Tošovský Antonín (48)

25.6.

Černa Lucie (15)

odkazy

sokol.eu
handball.cz
https://www.handball.cz/regiony/stredocesky

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synNárodní sportovní agenturaStředočeský krajG&F industrial s.r.o.Yoursport s.r.o.Leman SportČeská obec sokolskáZŠ Bělá pod BezdězemZŠ a MŠ Tomáše Ježka Ralsko - KuřívodyCharon - Roman DubecStředočeský krajský svaz házenéSokolovna Music ClubSINSTUDIO s.r.o.,MUDr. Martin ZelenýJaroslav Knap - klempířJUDr. Jiří Cehák