TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | ml. žákyně

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / ml. žákyně / články / Turnaj mladších žaček v Hudlicích – 2.6.2024

téma: mladší žákyně | autor: Hrubas | datum: úterý 4.6.2024 | zobrazeno: 433x

Turnaj mladších žaček v Hudlicích – 2.6.2024

 


V neděli 2.6.2024 jsme se zúčastnili již předposledního turnaje mladších žaček, které pořádal tým z Hudlic. Z důvodu nepříznivého počasí se odehrál turnaj ve sportovní hale v Hostivicích. Bohužel jsme na turnaj odjeli jen s torzem týmu s jednou holkou na střídání. Chyběly nemocné Sára, Terka, Lucka a Adélka. S drobným zraněním nastoupila Míša a Klárka, proto tým doplnila Kája, která má za sebou pouze pět tréninků házené.

 

Sokol Bělá – Házená Poděbrady 14:2 (9:0)
V prvním utkání jsme nastoupili proti poslednímu týmu tabulky z Poděbrad. Hned od úvodu utkání jsme soupeřky jasně přehrávali a o našem vítězství nebyl žádný pochyb. Na spojkách dostaly příležitost Míša, Iza i Ella, ale očekávali jsme od nich lepší výkon. Velký prostor dostala i Kája na křídle, která se stále seznamuje s pravidly házené.
Střelecky se dařilo Anetě, Zuzce a Elle, dobrý výkon předvedla v brance Eliška.

 

Sokol Bělá – TJ Turnov 6:18 (1:9)
Ve druhém utkání jsme nastoupili proti vedoucímu týmu tabulky, děvčatům z Turnova. Před utkáním jsme holky zkoušeli povzbudit, že i v oslabené sestavě se dá uhrát dobrý výsledek. Bohužel, holky v hlavách prohrály utkání ještě před jeho začátkem. Bylo to naše nejhorší utkání za celou sezónu. Obrana prakticky neexistovala, chyběl důraz a pohyb. Útok byl jedno velké zklamání. Kromě Anety a Zuzky se ostatní hráčky bály prosadit přes dobrou obranu soupeřek a jen odhazovaly balóny, bez jakékoliv snahy o uvolnění. Náš výkon byl opravdu ostudný a je to pro nás trenéry obrovské zklamání.
 

Sestava a branky Bělé: Bártová – Austová 7, Klímová 1, Sabolová 1, Strnadová 7, Sommerová 3, Udatná 1, Cibulková

 

Opět herně tým táhly Zuzka a Aneta, které jsou opory týmu. Velmi dobrý výkon předvedla tradičně i Eliška v brance. Pochválit můžeme za utkání s Poděbrady Ellu, která nastoupila na střední spojce a předvedla dobrý výkon. Klárce se povedlo utkání s Turnovem. Mrzet ji můžou přešlapy, které ji připravily o lepší střelecký zápis. Kája dostala poměrně velký prostor na hřišti, ale potřebovala by zlepšit docházku na tréninky. Zatím se pouze učí pravidla, správně házet a pohybovat se na hřišti. Velký prostor na spojkách dostaly Iza a Míša, ale svým výkonem spíše zklamaly. Předvedly pár dobrých akcí, ale očekávali jsme o mnoho více.

 

Z turnaje jsme odjížděli spíše zklamaní, a to především díky našemu přístupu k utkání s Turnovem. Bohužel holky podlehly dojmu, že stejně nemohou vyhrát a utkání odchodily. Doufáme, že se nemocné holky dají dohromady a na posledním turnaji v Mělníku předvedeme zcela jiný výkon.

 

Opět děkujeme bělským divákům, kteří nás v průběhu celého turnaje nepřetržitě podporovali a vytvořili skvělou kulisu. Také děkujeme soupeřkám za férovou hru a předvedené výkony. Děkujeme rozhodčím za bezproblémové řízení utkání a pořadatelům za pěkný turnaj.

 

Vzhledem k ostatním výsledkům jsme si s předstihem zajistili druhé místo ve středočeské krajské soutěži, což považujeme za velký úspěch vzhledem k tomu, že máme v týmů pouze dvě hráčky ročníku 2011 a zároveň 3 minižákyně ročníku 2013. Vyhodnocení sezóny budeme věnovat samostatný článek.

 

Poslední turnaj nás čeká v neděli 9.6.2024 tentokrát v Mělníku, kde budou našimi soupeřkami domácí Mělník, Hudlice a Mladá Boleslav.

Přiložené fotky

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

aktuální výsledky

9.6.

Házená Mělník

Mělník

12

SL

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

14

9.6.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

19

SL

HC TJ AŠ Mladá Boleslav

Mladá Boleslav

10

9.6.

SK Hudlice

Hudlice

10

SL

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

14

příští utkání

žádné utkání nenalezeno

oslavenci

1.6.

Houška Tomáš (35)

2.6.

Charvátová Anna (15)

4.6.

Šťastný Michal (31)

8.6.

Vlk Jakub (30)

9.6.

Šindelář František (65)

13.6.

Petreková Eliška (13)

13.6.

Strnadová Aneta (12)

13.6.

Šídlo Jakub (18)

14.6.

Hoznauerová Adéla (12)

16.6.

Šilhová Eliška (14)

18.6.

Polesný Lukáš (32)

18.6.

Robotka Daniel (18)

19.6.

Stanev Richard (24)

24.6.

Koštejn Václav (16)

24.6.

Tošovský Antonín (48)

25.6.

Černa Lucie (15)

odkazy

sokol.eu
handball.cz
https://www.handball.cz/regiony/stredocesky

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synNárodní sportovní agenturaStředočeský krajG&F industrial s.r.o.Yoursport s.r.o.Leman SportČeská obec sokolskáZŠ Bělá pod BezdězemZŠ a MŠ Tomáše Ježka Ralsko - KuřívodyCharon - Roman DubecStředočeský krajský svaz házenéSokolovna Music ClubSINSTUDIO s.r.o.,MUDr. Martin ZelenýJaroslav Knap - klempířJUDr. Jiří Cehák