Sokol Bělá / muži / články / Drama až do konce.

téma: muži | autor: Hrubas | datum: úterý 13.11.2001 | zobrazeno: 1421x

Drama až do konce.

Sokol Bělá p.B. - VŠ Slavia Plzeň 24:23 /12:11/
- poslední domácí utkání jsme museli sehrát v mladoboleslavské hale. Hrálo se od 18:00 hodin v neděli 11.11. a rozhodčími byli pánové Libánský a Artl ze kterých jsem měl velké obavy. Nakonec oba rozhodčí podali průměrný výkon a konečný výsledek utkání neovlivnili.
Úvod utkání nám vyšel skvěle. Vytvořili jsme se slibný náskok pěti branek a vypadalo to, že utkání dohrajeme v pohodovém tempu. Jenže hráči VŠ Plzeň se vschopili a do poločasu dokázali snížit na rozdíl jediné branky. Ve druhém poločase se dostali dokonce do jednobrankového vedení. Naštěstí jsem dokázali zabojovat a strhnout výtězství na svoji stranu. Tři minuty před koncem jsme vedli o gól a hráli jsme oslabení. Naštěstí jsme dvěma trháky zvýšili na 24:21. Hráči Plzně do konce utkání stačili snížit na rozdíl jediného gólu, ale vyrovnat se jim už nepovedlo.
V utkání jsme neproměnili tři sedmičky, nedařilo se brankářům. Dobře zahrál Švec. V obraně se docela dařilo, ale v útoku jsme neproměnili mnoho vyložených šancí.
Teď nás čeká poslední utkání podzimní části soutěže v Rokycanech, kde bysme chtěli poprvé bodovat. Uvidíme, zda se nám to podaří.