oddíl házené | muži

Sokol Bělá / muži / články / TJ ELP Jablonec n.N. - Sokol Bělá 30:16 (15:6)

téma: muži | autor: Hrubas | datum: pondělí 19.2.2024 | zobrazeno: 125x

TJ ELP Jablonec n.N. - Sokol Bělá 30:16 (15:6)

K dalšímu utkání 2.ligy SZČ jsme zajížděli do Jablonce. První naše vzájemné utkání na podzim 2023 skončilo porážkou 21:35 a tak jsme všichni věřili, že budeme důstojnějším soupeřem. Bohužel k utkání z důvodu zranění nemohli nastoupit Houška, Polesný a Vejtruba. A pracovní povinnosti si plnil Michal Šťastný.

Začátek utkání se nám vůbec nepovedl. Jablonec byl daleko rychlejší a my jsme ve všech směrech zaostávali. Navíc po 5ti minutách pobytu na hřišti jsem za svou nedisciplinovanost dostal přímou červenou kartu. Soupeř pak dal ještě rychlé branky a my jsme se už definitivně položili.

K druhému poločasu jsme si řekli, že chceme utkání odehrát se ctí a to se alespoň částečně povedlo. Přesto jsme obdrželi vysokou porážku. A aby těch špatných zpráv nebylo málo, tak bohužel si Karel Grůša přivezl zpět domů zlomený prst a bude minimálně 2-3 zápasy chybět.

Jen bych chtěl zmínit, že jsme si moc dobře vědomi, proti jakým soupeřům hrajeme a moc dobře víme, že tyto první 4.kola (následuje Náchod a Louny) jsou pro nás vysoká škola, kde se bohužel naplno odhaluje, kde všude zaostáváme. To není žádný alibismus, ale holý fakt.

Nám nezbývá nic jiného, než kvalitně trénovat věřit, že od 5.kola bude líp....

AUTOR: Vojtěch Kuchta (trenér družstva mužů)

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

aktuální výsledky

Šebek Vít (36)

handball.cz

facebook - Sokol Bělá muži  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá