TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | muži

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / muži / články / Sokol Bělá - Sokol Vršovice "B" 25:24 (12:14)

téma: muži | autor: Hrubas | datum: úterý 12.3.2024 | zobrazeno: 531x

Sokol Bělá - Sokol Vršovice "B" 25:24 (12:14)


V 16. kole jsme v „Bezděz aréně“ přivítali aktuálně šestý tým 2.ligy SZČ TJ Sokol Vršovice „B“.

Na utkání jsme se těšili. Po prvních pěti utkáních s týmy z horní poloviny tabulky jsme konečně mohli reálně pomýšlet nad prvními jarními body.

 

Až na dlouhodobě zraněné (Polesný, Houška a Vejtruba) a dovolenkáře Hamšíka jsme měli sestavu kompletní. Navíc po dvouleté odmlce zapříčiněné zraněním kolene se do sestavy vrátil nestárnoucí D. Kubíček. Na poslední chvíli se také povedl přestup Vítka Šebka, který dlouhá léta působil v Jičíně a naposledy hrál nižší soutěž v Německu.

 

Začátek zápasu se nám povedl a rychle jsme se dostali do vedení 5:2. Bohužel jsme pak nějaké šance neproměnili a soupeř svou trpělivou hrou v postupném útoku postupně ukrajoval náš náskok, který pak dokonce převrátil na svou stranu. První poločas se z naší strany vyznačoval neproměňováním brankových příležitostí a určitě chyběla větší bojovnost. Soupeř v této části chtěl víc a my zaslouženě prohrávali poločas 12:14.

 

Do druhého poločasu jsme si jasně řekli, že chceme zrychlit hru, a to především po obdržené brance. To se povedlo a v 37.minutě jsme se dostali do jednobrankového vedení. Po zbytek zápasu byla hra vyrovnaná. Obě družstva vycházela z tvrdé obrany a většina branek padla z postupného útoku. Na konci zápasu jsme mohli jít do tříbrankového vedení, ale to se nám bohužel z různých důvodů nepovedlo, a tak jsme se o výsledek strachovali až do poslední minuty, kdy soupeř z postavené devítky šanci nevyužil a my si tak připsali první jarní body.

 

Celkově hodnotím utkání z naší strany jako průměrné. Sice máme první body, ale z výkonu panuje spíše zklamání. Kromě obrany, která pracovala v celku dobře nám chybí absolutně přechod do rychlého útoku. Zde máme největší rezervy a pokud hru nezrychlíme, budeme se zbytečně trápit na tvrdou postavenu obranu VŠECH soupeřů.

Závěrem bych chtěl ještě poděkovat vynikajícímu domácímu publiku. Opravdu je potěšením hrát před fanoušky, kteří tleskají, bubnují a celkově vytváří úžasnou atmosféru. Díky!

 

AUTOR: Vojtěch Kuchta (trenér družstva mužů)

Detail utkání ZDE.

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

aktuální výsledky

4.5.

Házená Mělník

Mělník

37

2LSZČ

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

31

27.4.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

29

2LSZČ

HK Baník Most

Most

36

20.4.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

30

2LSZČ

TJ Chemička Ústí nad Labem

Ústí n.L.

31

příští utkání

žádné utkání nenalezeno

oslavenci

4.5.

Šídlo Jiří (24)

6.5.

Austová Zuzana (12)

6.5.

Beneš Tomáš (30)

7.5.

Hrdličková Aneta (15)

13.5.

Erben Josef (15)

17.5.

Chocholouš Jakub (17)

18.5.

Myšák Jan (29)

21.5.

Hradiský Lukáš (22)

21.5.

Šírek Jaroslav (32)

24.5.

Do Quoc Anh (13)

27.5.

Loukotka Patrik (16)

31.5.

Sommerová Ella (11)

odkazy

sokol.eu
handball.cz
https://www.handball.cz/regiony/stredocesky

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synNárodní sportovní agenturaStředočeský krajG&F industrial s.r.o.Yoursport s.r.o.Leman SportČeská obec sokolskáZŠ Bělá pod BezdězemZŠ a MŠ Tomáše Ježka Ralsko - KuřívodyCharon - Roman DubecStředočeský krajský svaz házenéSokolovna Music ClubSINSTUDIO s.r.o.,MUDr. Martin ZelenýJaroslav Knap - klempířJUDr. Jiří Cehák