TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | muži

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / muži / články / Sokol Bělá - TJ Náchod 15:31 (6:15)

téma: muži | autor: Hrubas | datum: pondělí 26.2.2024 | zobrazeno: 540x

Sokol Bělá - TJ Náchod 15:31 (6:15)


Ve 14. kole 2.ligy SZČ jsme na domácím hřišti hostili nejlepší tým soutěže TJ Náchod.

Náchodští dlouhá léta působili v 1.lize, avšak minulou sezónu skončili na chvostu tabulky a sestoupili o úroveň níž. Jde však znát, že 1.liga je „jiná káva“ a to jasně dokazují v průběhu této sezóny, kdy mají jasně nakročeno k prvenství v naší soutěži a tím pádem k návratu do druhé nejvyšší soutěže v ČR.

 

Se soupeřem jsme se v této sezóně utkali již dvakrát. Prvně jsme spolu odehráli 1.kolo českého poháru, kdy náchodští jednoznačným výsledkem 32:14 postoupili dále. A následně jsme po debaklu 40:16 odjížděli ze soupeřova hřiště při 3.kole SZČ.

 

Soupiska k utkání byla bohužel z důvodu zranění výrazně ovlivněna. Dlouhodobě nám bude chybět Tomáš Houška a Polesný. Krátkodobé zranění brání k návratu na hřiště Grůšu a Vejtrubu. Navíc Kuba Hamšík čerpal zaslouženou dovolenou. Bohužel deset minut před utkáním se musel z důvodu nemoci syna omluvit Michal Šťastný a tak jsme měli k dispozici pouze deseti členou soupisku a z toho byli dva brankáři.

 

Úplně nevím, jak mám utkání hodnotit. S jedním hráčem na střídání, proti takovému soupeři je to prostě těžké. My chtěli hrát v útoku především trpělivě a to si myslím, že se poměrně dařilo. Snažili jsme se se soupeřem vracet, aby nám nedával jednoduché branky z protiútoků. To bylo ale asi tak vše. Náchod od začátku jasně dominoval a oproti ostatním soupeřům z této soutěže byla jejich kombinační hra zase o level výš.

 

Tabulka 2.ligy SZČ je bodově rozdělena na dvě šestky. My zatím odehráli v jarní části pouze zápasy s horní polovinou a na to prostě zatím nemáme.

 

Ale abych nebyl jen negativní. Tým v nejbližší době posílí dva vynikající hráči a když k tomu přidáme návrat Karla Grůši, tak bychom už mohli předvádět daleko lepší výkony před vynikajícím domácím publikem!

 

Detail utkání ZDE.

AUTOR: Vojtěch Kuchta (trenér družstva mužů)

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

aktuální výsledky

4.5.

Házená Mělník

Mělník

37

2LSZČ

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

31

27.4.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

29

2LSZČ

HK Baník Most

Most

36

20.4.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

30

2LSZČ

TJ Chemička Ústí nad Labem

Ústí n.L.

31

příští utkání

žádné utkání nenalezeno

oslavenci

4.5.

Šídlo Jiří (24)

6.5.

Austová Zuzana (12)

6.5.

Beneš Tomáš (30)

7.5.

Hrdličková Aneta (15)

13.5.

Erben Josef (15)

17.5.

Chocholouš Jakub (17)

18.5.

Myšák Jan (29)

21.5.

Hradiský Lukáš (22)

21.5.

Šírek Jaroslav (32)

24.5.

Do Quoc Anh (13)

27.5.

Loukotka Patrik (16)

31.5.

Sommerová Ella (11)

odkazy

sokol.eu
handball.cz
https://www.handball.cz/regiony/stredocesky

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synNárodní sportovní agenturaStředočeský krajG&F industrial s.r.o.Yoursport s.r.o.Leman SportČeská obec sokolskáZŠ Bělá pod BezdězemZŠ a MŠ Tomáše Ježka Ralsko - KuřívodyCharon - Roman DubecStředočeský krajský svaz házenéSokolovna Music ClubSINSTUDIO s.r.o.,MUDr. Martin ZelenýJaroslav Knap - klempířJUDr. Jiří Cehák