oddíl házené | muži

Sokol Bělá / muži / články / Házenkáři Bělé připravili Slavii první porážku

téma: muži | autor: www.mojenoviny.cz | datum: středa 10.11.2004 | zobrazeno: 1211x

Házenkáři Bělé připravili Slavii první porážku

Boleslavský deník (šin) - 9.11.2004
Mladá Boleslav - Ve II. lize házené mužů připravili házenkáři Bělé ve sportovní hale v Ml. Boleslavi vedoucímu týmu tabulky, který dosud neprohrál, studenou sprchu. V prvním poločase se oba celky přetahovaly o vedení a k vidění byla házená velmi dobré úrovně. Tu občas kazili rozhodčí nepřesnými výroky. Na konci poločasu byli šťastnější hosté, a do šaten šli s dvoubrankovým vedením. Na to, co se dělo po přestávce, tak hned pražská Slavia nezapomene. Domácí pronikavě zlepšili obranu na brankovišti a výsledkem byla šestibranková šňůra v jejich prospěch, čímž dokonale otočili výsledek. Domácí kralovali palubovce, obrana zablokovala soupeřův útok a spolehlivě chytal Renza. V útoku se prosadil zejména Vaněk a Petr Stach, na pivotu sehrál jeden ze svých nejlepších zápasů Hrubý a vše podpořil rutinér Aleš Stach, bez kterého si domácí hru neumí představit. Pochvalu za výkon však zaslouží celý kolektiv, který připravil hrstce věrných diváků pěkný sportovní zážitek.
"Utkání se Slavií Praha bývají vždy vyhecovaná a jsme rádi, že jsme se po přestávce dali dohromady a připravili Slavii tak první prohru v soutěži. Kluci makali opravdu výborně," řekl po utkání hrající trenér Radim Vaněk, který byl nejlepším střelcem Bělé.

HK Baník Most

Most