oddíl házené | muži

Sokol Bělá / muži / články / Dvoru stačí k postupu dva body

téma: muži | autor: www.idnes.cz | datum: čtvrtek 6.5.2004 | zobrazeno: 1228x

Dvoru stačí k postupu dva body

04.05.2004 - (hek, dol) - str. 06
Dvůr Králové nad Labem - Házenkáři Dvora Králové se přiblížili k postupu do 1. ligy.
Ve 20. kole 2. ligy totiž na svém hřišti vysoko porazili Bělou pod Bezdězem a dvě kola před koncem soutěže mají v čele tabulky dvoubodový náskok.
V jarní ofenzivě pokračuje hradecká Slavia. Její hráči si přivezli dva body ze Strakonic a v tabulce jsou třetí pouhé tři body za vedoucím Dvorem Králové. Nováček soutěže se tak po výborném jaru dostal do hry o jediné postupové místo.
Trumfy však v ruce drží Dvůr Králové. Tomu stačí v závěrečných dvou kolech získat dva body a postoupí. Tento víkend hraje v Železném Brodě, v posledním utkání sezony přivítá na svém hřišti regionálního rivala z Hradce Králové.
Dvoru k postupové naději pomohl v utkání s druhou Bělou pod Bezdězem výborný začátek. Po zahřívací desetiminutovce hosté odpadli a v poločase prohrávali o třináct branek.
Hradecké Slavii pomohly k vítězství ve Strakonicích výborný výkon brankáře Ježka a také střelecké umění Bednáře, který zaznamenal 13 gólů. Strakonice sice v 1. poločase vedly, ale hosté ještě před přestávkou skóre obrátili a po přestávce už byli lepším týmem.

HK Baník Most

Most