Sokol Bělá / muži / články / Sokol Bělá pod Bezdězem B - SKP Mladá Boleslav 20:20 /12:8/

téma: muži | autor: Hrubas | datum: čtvrtek 17.4.2003 | zobrazeno: 860x

Sokol Bělá pod Bezdězem B - SKP Mladá Boleslav 20:20 /12:8/

- v prvním jarním domácím utkání získala naše rezerva první bod v celé soutěži, navíc v derbi s SKP. Hru domácích hodně ovlivnili druholigový hráči Vaněk a Netrval, kterým se úvod sezóny v áčku moc nepovedl a potřebovali se rozehrát. Výkon těchto dvou hráčů strhl i zbytek družstva a po dlouhé době byla na našich hráčích vidět chuť zvítězit.
Úvod utkání byl vyrovnaný až do stavu 7:7, ale ke konci prvního poločasu si hráči Bělé vytvořili rychlími protiútoky náskok čtyř branek. Ve druhém poločase nastoupil v brance SKP Martínek, který chytal ve skvělé formě a svým výkonem pomohl hostům vyrovnat stav utkání.
Domácím se v tomto utkání dařil přechod do rychlého protiútoku. Ze spojky se prosadil Vaněk, který dal 7 branek. Dařila se i hra křídel. Naopak zklamaly spojky Paulus a Tošovský, kteří hráli málo aktivně. V družstvu hostí se tradičně dařilo Kulasovi, který se prosadil i přes osobní obranu a vstřelil domácím 7 branek. Toho doplňoval z křídla Dlask, který se prosadil pětkrát a v závěru utkání to byly právě jeho branky, které hostům pomohli k zisku bodu.
Dělba bodu je nakonec spravedlivá. Uvidíme, jak se Bělé povede v dalších utkání. Doufejmě, že budou bojovat o výsledek jako v tomto utkání a nebudou z jejich hry bolet oči.