oddíl házené | mladší dorostenky

Sokol Bělá / mladší dorostenky / články / Vysoká prohra v Havlíčkově Brodě

téma: mladší dorostenky | autor: Roubik | datum: pondělí 14.5.2018 | zobrazeno: 424x

Vysoká prohra v Havlíčkově Brodě

V sobotu 12. května jsme odjeli na zápas 21. kola do Havlíčkova Brodu.

Věděli jsme, že nás nečeká lehké utkání. V tabulce druhý Havlíčkův Brod nás doma na podzim s přehledem přehrál vysoko 11:49.I přes marodkou zužovaný tým jsme odjížděli na zápas s tím,že chceme předvést  co nejlepší výkon a pokusit se soupeře co nejvíce potrápit. To se nám ale nepovedlo. Z naší strany ne moc dobrý vstup do zápasu znamenal, že se hráčky Havlíčkova Brodu chytly otěží od samého začátku. I přes zarputilou snahu našich hráček a dobrého výkonu brankářky to ale nestačilo. Po prvním poločase jsme byly zralý „na ručník“. Pro nás velice nelichotivé skóre 26:5 po prvním půlce bylo o to horší, že jsme jeli na samé hranici sil.

Nicméně jsme do druhého poločasu šli pořád s odhodláním  bojovat a alespoň regulovat skóre. Rozjetý Brod ale ze své strany nepřipustil žádný výpadek a nadále pokračoval v destrukci našeho týmu. Obrana 1-5, kterou Havlíčkův Brod hrál celých šedesát minut, nám dělala neuvěřitelný problém v rozehrávce a u nás se začala projevovat velká únava. Zranění některých hráček znamenalo častější střídání a méně odpočinku. Přesto bylo z naší strany vidět i pár pěkných akcí. Konečně jsme začali lehce spolupracovat s pivotem a s křídly. Ani to ale nestačilo a hráčky Brodu nás přehrály vysoko 52:13.

Přestože je takový výsledek neuvěřitelným propadákem a pro mě těžkým zklamáním a návratem do reality, jedno velké plus to za mě mělo. Konečně holky fungovaly jako tým. I přesto že několikrát nechaly  brankářku v trhácích ve štychu(což si určitě nezasloužila, protože za tým bojovala celý zápas),   nenadávaly si a snažily se pomoct jedna druhé. Z toho vyplynul i první vstřelený gól v sezóně hráčky Netrvalové.Ta bojovala celý zápas a první připsaný bod byl takovou malou útěchou  jak pro ni, tak pro celý tým.  Závěrem bych chtěl říct, že za takový konečný stav určitě nikoho nechválím a ani nebudu. Je na čase stoupnout si nohama na zem, začít pořádně makat a se ctí dohrát ročník. V sobotu nás čeká na domácí půdě další nelehký soupeř z Pardubic. Věřím, že zabojujeme o první body a půjdeme do zapasu s tím, že v něm necháme maximum. Takže hlavy vzhůru a pojďme jezdit po prde..li. Protože co jsme??? Tým!!!!

Roubik

info ze zápasu zde.

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

aktuální výsledky

Pelcová Daniela (20)

Brisuda Mikuláš (19)

Urban Jan (73)