TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | mladší dorostenky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / mladší dorostenky / články / 15. kolo II. ligy: Písek – TJ Sokol Bělá 36:19 (19:9)

téma: mladší dorostenky | autor: Roubik | datum: pondělí 12.3.2018 | zobrazeno: 312x

15. kolo II. ligy: Písek – TJ Sokol Bělá 36:19 (19:9)


V neděli 11. března jsme sehráli  15. kolo v Písku. Na zápas jsme vyrazili s vědomím toho, že to nebude vůbec lehké utkání. I proto to asi z naší strany nebyl vůbec  povedený zápas.

 

Před zápasem jsme se dohodli, že v obraně budeme důsledně přistupovat a v útoku se budeme snažit dostat do střelby z každého postu. Už první minuty naznačily, že to tak nepůjde. Do osmé minuty se nám střelecky nedařilo a drželi jsme gólový půst.  Což mě osobně hodně mrzelo hlavně z důvodu, že jsem kladl velký důraz na to, aby holky střílely co nejvíce. Nebýt Anežky Vítkové a Míši Lauberové tak jsme v první půlce vyslali sedm střel na domácí brankářku.  V obraně to nebylo o moc lepší a náš malý důraz byl znát . Soupeřky ho dokázaly potrestat. Po prvním poločase jsme odcházeli s nehezkým skóre 19:9.

 

Do druhé půle jsme vletěli s tím, že zkusíme se skóre něco udělat a nedostaneme o ´´dvacet´´. Plán hezký, ale dvě po sobě jdoucí soupeřovy dvojnásobné přesilovky nás vrátily nohama na zem. Ve čtrnácté minutě druhého poločasu  skóre 29:12 také ukazovalo, nad čím se musíme zamyslet a že spoléhat se na tři hráčky v týmu prostě nejde. Ke konci zápasu se nám ještě povedlo korigovat výsledek na konečných 36:19. Střelba za celý zápas 51/19 je o to horší, že 36x vystřelily dohromady dvě hráčky a to prostě nejde.

 

Výsledkem je,  že musíme více zapracovat na sehranosti týmu v obraně,  pořádně přistupovat a přerušovat soupeřky. V  útoku se musíme snažit střílet ze všech postů a ne  jenom ze středu a z levé spojky. Vyčítavé pohledy, které mezi hráčkami lítají, si nechat stranou. Házená je o kolektivu a né jen o jednotlivci a dokud nezačneme fungovat jako tým ve kterém se může spolehnout jedna na druhou, tak to o moc líp fungovat nebude!!!! Pro mě osobně je lepší zkusit  vystřelit i za cenu toho,  že to soupeřova brankařka chytí. Ne  jen odhazovat balóny a čekat,  co udělá druhá. V obraně to samé. Dokud nebudeme přistupovat a posouvat si hráče,  budeme neustále biti.

 

Abych jen nekritizoval, pár světlých momentů se také našlo. Pořád je jich ale méně než chyb, které vytváříme. Takže hlavy vzhůru, zamyslet se nad sebou a začít každá u sebe. Fungovat jako jeden tým! PROTOŽE CO JSME …….. TÝM!!!!!

aktuální výsledky

13.10.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

13

2LZČ

 TJ Sokol Lázně Kynžvart

Kynžvart

30

7.10.

DHK Pardubice

Pardubice

39

2LZČ

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

23

22.9.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

26

2LZČ

TJ Lokomotiva Cheb

Cheb

31

příští utkání

21.10.

TJ Jiskra Havlíčkův Brod

Havl. Brod

5.kolo

13:00

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

2LZČ

4.11.

HC Plzeň

HC Plzeň

7.kolo

09:00

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

2LZČ

10.11.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

8.kolo

13:00

TJ Turnov

Turnov

2LZČ

oslavenci

7.10.

Roubal Jiří (26)

13.10.

Galetka Jiří (19)

13.10.

Renza Václav (41)

17.10.

Švec Stanislav (42)

22.10.

Smejkal Josef (20)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková