oddíl házené | mladší dorostenky

Sokol Bělá / mladší dorostenky / články / 13. kolo II. ligy Házená Mělník - TJ Sokol Bělá 25:23 (12:9)

téma: mladší dorostenky | autor: Roubik | datum: pondělí 5.3.2018 | zobrazeno: 587x

13. kolo II. ligy Házená Mělník - TJ Sokol Bělá 25:23 (12:9)

Na utkání 13. kola II. ligy mladších dorostenek jsme odjížděli na Mělník. Sestava ochromena marodkou chtěla navázat na celkem povedené 12. kolo,  které jsme odehráli  na domácí půdě s Turnovem (prohra 21:31).

Mělníku bylo co oplácet,  na podzim jsme doma prohráli pouze  o  jedinou branku.

Vstup do utkání se nám střelecky nevydařil  a  v 11 minutě jsme prohrávali 4:1. Poté se nám rozstřílela ve velkém stylu Anežka Vítková (11branek v zápase) a rázem bylo v 17 minutě srovnáno 4:4. Děvčata celý první poločas dřela  aby Mělník neodskočil na větší brankový rozdíl,  což se jim celkem povedlo a  v poločase prohrávala  12:9.

V druhé půlce to byla přetahovaná z obou stran. V brance skvěle podržela celý tým Vendula Kodriková a až na pár technických chyb v útoku hráli všichni perfektně. Závěr utkání byl velice vyrovnaný a při naší dvojnásobné přesilovce se zdály vyhlídky na body už téměř na dosah.  Ale po dvou trefených tyčích v úplném závěru  nám Mělník odskočil do dvoubrankového vedení a  ačkoli děvčata moc chtěla, už se nám nepodařilo s výsledkem nic provést.

,,Každopádně můžu s klidným srdcem říct,  že holky nechaly na hřišti úplně všechno a možná si i zasloužily   něco víc než jen  prohru o 2 góly.  Na kdyby se ale nehraje.Věřím,  že když tímto stylem budou jak na trénincích  tak v zápasech  pokračovat,  toužebný výsledek  ve formě výhry se dostaví.

Více informací o zápase naleznete zde.

Děkujeme všem za podporu v hledišti i  doma a už v sobotu 3. března se na vás budeme těšit na domácí půdě. Od 13:00  vyzveme SVŠ Plzeň.

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

aktuální výsledky

Smejkal Jiří (23)

Hubený Jan (35)

Filip Miroslav (16)