TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | přípravka

 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / přípravka / články / Turnaj přípravky - 21.1. 2023 Bělá pod Bezdězem

téma: přípravka | autor: Švícko | datum: středa 25.1.2023 | zobrazeno: 598x

Turnaj přípravky - 21.1. 2023 Bělá pod Bezdězem

Společná fotka všech účastníků 


ATMOS CUP 2023 

První ze zimních přípravných turnajů pořádaný naším klubem byla akce pro nejmenší házenkáře. Na sobotním turnaji přípravky startovalo celkem 10 družstev: Sokol Bělá 1+2+3, Handball Jablonec n.N., Házená Mělník kluci + holky, Liberec Handball 1+2, Loko Česká Lípa, Sokol Kostelec. 

 

Každé družstvo odehrálo na turnaji 7 zápasů 1x 8 minut, v prvních třech kolech turnaje házel každý tým nájezdy, aby si všechny děti vystřelily na bránu. Turnaje nejmenších kategorií se hrají tradičně bez počítání skóre. Ceny jsme udělovali za hraní a výborné výkony, které společně se spontánní dětskou radostí ze sportu k vidění byly :o). Tentokrát na všechny dětské účastníky turnaje čekaly medaile, sladkosti a ovoce.

 

Jako poděkování firmě ATMOS Jaroslav Cankař a syn za dlouhodobou podporu sportovní výchovy dětí a mládeže v rámci našeho klubu jsme ho pojmenovali Atmos cup 2023.

 

Turnaj hodnotíme jednoznačně pozitivně , bez problémů jsme přes řadu omluvenek postavili z 23 hráčů  3 družstva včetně několika předškoláků, což osobně ocenila i přítomná paní ředitelka místní mateřské školy. Děti z podzimní náboru měly turnajovou premiéru a dokazály vstřelit i několik krásných gólů :o).

 

Velké dík patří všem pomocníkům, bez nichž by se turnaj nemohl konat: Ivan Hríb nám ráno připravil halu. Lukáš Hríb, Vanesa Pecová a Kája Měšťanová nám pomáhali s pískáním a vedením družstva v utkání, Zuzka Zumrová a Helena Pelcová si vzali na starost občerstvení. Děkujeme i Vaškovi Renzovi, který pomohl logisticky a udělal grafiku na plakát s fotkami a kalendářem 2023, který jsme všem dětem a rodičům začali rozdávat.

 

Děkujeme i rodičům a soupeřům za pozitivní zpětnou vazbu, těší nás to a moc si toho vážíme !

 

 

Za oddíl házené Kamila Šulcová, Standa Švec

 

 

 

Fotky z tunaje najdete na klubovém rajčeti ZDE.

Přiložené fotky

Budoucnost bělské házené

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

příští turnaj

23.3. | 00:00

Úvaly

nábor mládeže

Každé každé úterý a čtvrtek od 15:15 až 18:00 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

1.2.

Malý Igor (17)

5.2.

Pecová Vanesa (15)

8.2.

Udatná Klárka (12)

11.2.

Ziemba Tadeáš (17)

20.2.

Hašulová Sára (11)

20.2.

Kastnerová Sára (22)

22.2.

Charvátová Lucie (12)

22.2.

Vejtruba Ondřej (19)

24.2.

Měšťanová Karolína (15)

odkazy

sokol.eu
handball.cz
https://www.handball.cz/regiony/stredocesky

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synNárodní sportovní agenturaStředočeský krajG&F industrial s.r.o.Yoursport s.r.o.Leman SportČeská obec sokolskáZŠ Bělá pod BezdězemZŠ a MŠ Tomáše Ježka Ralsko - KuřívodyCharon - Roman DubecStředočeský krajský svaz házenéSokolovna Music ClubSINSTUDIO s.r.o.,MUDr. Martin ZelenýJaroslav Knap - klempířJUDr. Jiří Cehák