oddíl házené | přípravka

Sokol Bělá / přípravka / články / Závěrečné turnaje přípravky v Hudlicích a Lovosicích

téma: přípravka | autor: Švícko | datum: neděle 23.6.2024 | zobrazeno: 288x

Závěrečné turnaje přípravky v Hudlicích a Lovosicích

V neděli 16. června odehrála přípravka závěrečný mistrovský turnaj SKSH na venkovním hřišti v Hudlicích. Sestavu šesti dětí čekalo celkem sedm zápasů a jako tradičně se hrálo bez počítání skóre.

Poslední akcí letošní sezóny byl pro přípravku přátelský turnaj v Lovosicích, který se konal v sobotu 22. 6. ve sportovní hale Chemik. Děti odehrály celodenní turnaj tentorkát s počítáním skóre a po několika těsných porážkách jsme obsadili 9. místo. Ceny předávali hráči extraligového týmu mužů a pro přípravku to byl velký zážitek.

Oba turnaje si děti parádně užily !

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

29.9. | 09:00

Mělník 4+1

Každé každé úterý a čtvrtek od 15:15 až 18:00 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Šulcová Kamila (24)

Vozáb Jakub (11)

Hamšík Jakub (26)

Klímová Michaela (11)