oddíl házené | přípravka

Sokol Bělá / přípravka / články / Mikulášský turnaj přípravky - 4.12. 2022 Bělá p.B.

téma: přípravka | autor: Švícko | datum: středa 7.12.2022 | zobrazeno: 485x

Mikulášský turnaj přípravky - 4.12. 2022 Bělá p.B.

V neděli 4.12. jsem pořádali Mikulášský turnaj přípravky 4+1.

Ráno před turnajem se nám omluvily 3 týmy, turnaj jsme rychle přelosovali  a zahájili podle původního plánu.

Účastníci: Sokol Bělá 1+2, Sokol Úvaly 1+2, Jablonec, Mělník, AŠ Ml. Boleslav

Hrálo se 1x 8 minut, první 3 kola dovednostní disciplína v podobě nájezdů, samozřejmě bez počítání skóre.

Naše sestava: Mára Schneider, Linda Slobodzianová, Láďa Šandor, Sam Čangel, Péťa Šíma, Kuba Zelený, Anička Kriššáková, Viky Šárogová, Marianka Pičmanová, Vali Pištová, Kája Majerčíková, Ondra Mikš, Nela Hlubučková, Kája Kaňková, Matěj Bárta, Lili Nguyen

Všechny děti dostaly za hraní a výborné výkony medaile a mikulášské nadílky. Slavnostního vyhlášení se zúčastnili i čert, anděl a Mikuláš. Děti vše statečně zvládly a společně se s čertem, andělem a Mikulášem vyfotily.

Po turnaji pokračovala mikulášská nadílka pro bělské házenkářské naděje. Místo básničky každý předvedl nějaký cvik a dostal zaslouženou nadílku.

Turnaj jsme si všichni parádně užili a těšíme se na další ročník .

Mikulášské nadílky pro přípravku, mini a mladší žactvo jsme financovali z výhry v soutěži Penny - Hýbeme se hezky česky. Tímto děkujeme všem fanouškům bělské házené za odevzdané hlasy :o) !

13.4. | 09:00

Bělá p. B.